Веломаршрут Коломия - Мишин - Яблунів - Космач - Шешори - Косів - Тростянець - Заболотів

18370 Переглядів

Опис

Коломия - Мишин - Яблунів - Космач - Шешори - Косів - Тростянець - Заболотів (81 км)

Маршрут проходить по асфальту в гірській місцевості, з численними підйомами і спусками. Ґрунтові дороги зустрічаються на шляху до Срібних водоспадів за с. Шешори (10 км).

ВАРТО ПОДИВИТИСЯ НА МАРШРУТІ

Веломаршрут Коломия - Мишин - Яблунів - Космач - Шешори - Косів - Тростянець - Заболотів-1638462537Коломия. Єдиний в Україні музей писанко-вого розпису; Музей історії Коломиї, Музей народного мистецтва Гуцульщини і Покуття ім.І.Кобринського;Веломаршрут Коломия - Мишин - Яблунів - Космач - Шешори - Косів - Тростянець - Заболотів-1638462537 краєзнавчий музей «Просвіта»; міська ратуша, костьол Святого Ігнатія Лойоли, церква Святого Архістратига Михайла, дерев'яна Благовіщенська церква, скульптура Пресвятої Діви Марії; військо­вий меморіал із дзвоном і хрестом на згадку про загиблих за волю України; пам'ятник чорнобильцям з вигравійованою молитвою «Отче наш».

Космач. Хатина Олекси Довбуша, де був убитий цей народний месник; на околицях села - магічна скеля Писаний Камінь. За твердженнями місцевих жителів, вона впливає на погоду в регіоні. Біля неї, за легендою, Довбуш набирався неймовірної сили.

Шешори. На околицях села - каскад живописних Срібних водоспадів на р. Пістинька. На північний захід від села біля підніжжя гори Лебедин - Лебедине озеро.

Косів. Пам'ятник природи «Міська гора»; Музей народного мистецтва і побуту; дерев'яна Василіан­ська церква із дзвіницею.

Веломаршрут Коломия - Мишин - Яблунів - Космач - Шешори - Косів - Тростянець - Заболотів Карта

Коментарі