Правила користування сайтом

Діяльність snap.com.ua

Веб-сайт snap.com.ua безкоштовно надає користувачеві інформацію про пропозиції партнерських інтернет-магазинів, які не є продуктом самого snap.com.ua.

Інформація, яку snap.com.ua забезпечує користувачам, у свою чергу, надана партнерами. snap.com.ua та його партнери управляють своїми сайтами незалежно один від одного. Користувач, який зацікавлений у пропозиції на веб-сайті, автоматично перенаправляється на сайт партнера, що розмістив пропозицію. snap.com.ua залишає за собою право повністю або частково змінювати пропозиції на своєму веб-сайті, а також додавати, видаляти та припиняти їх публікацію без попереднього повідомлення.

Права власності

Копіювання та поширення будь-якої інформації у будь-яких масштабах категорично заборонено без згоди snap.com.ua.

Неавторизоване використання матеріалів є порушенням авторського права та законодавства про товарні знаки й переслідується за законом. При виявленні зазначених порушень користувач позбавляється доступу до контенту сайту snap.com.ua та повинен знищити всі матеріали, отримані шляхом незаконних дій.

Усі пропозиції, надані партнерами сайту snap.com.ua, захищені законом, несуть виключно інформаційний характер і не передбачають подальшого їх використання в комерційних цілях.

Заборонено копіювати, зберігати та друкувати будь-яку інформацію, надану сайтом користувачам.

Відповідальність

snap.com.ua не несе відповідальності за зміст, дизайн, законність та точність своїх сайтів-партнерів, чия інформація представлена на snap.com.ua.

snap.com.ua не гарантує доступність сайту для користування без збоїв, а також не несе юридичної відповідальності за технічні неполадки.

snap.com.ua не несе юридичної відповідальності за несанкціоновану покупку персональних даних користувачів третіми особами.

snap.com.ua без повідомлення може вносити зміни до матеріалів цього сайту. У разі застаріння матеріалів та послуг на сайті snap.com.ua не зобов'язаний їх оновлювати.

Права на всі матеріали, розміщені на сайті snap.com.ua, належать сайту snap.com.ua.