Мізуньська Звигода

10909 Переглядів

Опис

Мізуньська Звигода-1632177528Влітку в селищі Новий Мізунь вже вкотре проходить фестиваль екстремальної та молодіжної культури «Мізунська Zвигода».
Щорочу цю мальовничу місцевість відвідує велика кількість людей, яких важко навіть порахувати! В Рамках фестивалю відбуваються змагання з екстремальних видів спорту, серед яких Даунхіл, Кросс-кантрі та Велотріал тощо. Щороку велика кількість екстремалів бореться за перші місця. Окрім спортивних змагань у відвідувачів є можливість послухати виконання різних музичних колективів, які грають під відкритим небом. Фестиваль гостинно приймає усіх, хто має бажання відвідати його.
Фестиваль екстремальної та молодіжної культури «Мізунська Zвигода» ділиться на дві частини - спортивну (ex3mальну) і показову. До останньою входить розважальна прогулянка на карпатському трамвайчику, різноманітні конкурси, виступи музикантів тощо.

Місце проведення

Фестиваль „Мізунська Zвигода” розташований в селище Новий мізунь, Долинського р-ну, Ів.-Франківської обл., за 70 кілометрів від Івано-Франківська в напрямку Вишківського перевалу.

Мізуньська Звигода Карта

Коментарі