Бухтівецькій водоспад

13890 Переглядів

Опис

Бухтівецькій водоспад-1634952973Бухтівецкій водоспад знаходиться на р. Бухтівець, в с. Букове Надвірнянського р-ну. Його висота - 8 м. Потік стікає з гори і падає в долину, розрізаючи скелю вузьким каньйоном. У 1972 р. Бухтівецкій водоспад взято під охорону як гідрологічний пам'ятник природи місцевого значення. Поруч знаходиться 10-метровий водоспад Краплинний, який отримав свою назву завдяки тому, що вода в ньому не ллється потоком, а розпорошується на краплі. Поруч з водоспадами обладнаний майданчик для пікніків.

В Надвірній потрібно повернути направо і їхати через с.Пасічну. Потрібно їхати по асфальтній дорозі і проїхавши з лівого боку школу, не доїжджаючи до церкви повернути направо. Доїхати машиною можна до самого водоспаду. Тут дуже мальовнича природа – особливо гарні скелі, які в деяких місцях просто нависають над людьми.  Дійшовши до вказівника Бухтівецький водоспад, якщо піти стежкою вліво, то можна вийти до верхів’я водоспаду. Якщо спуститись стежкою вправо (досить крутою), то вийдемо до низів’я водоспаду. Біля головного водоспаду, який спадаючи утворює 2 потоки на невеликій відстані є другий водоспад, за висотою вони приблизно однакові, проте перший – повноводніший.

Важливо! Підхід до водоспаду слід здійснювати наступним чином: від вказівника "водоспад" слід пройти 20 м впритул до урвища, далі слід знайти по праву руку круту стежку вниз. За роздоріжжя наліво можна вийти до верхів'я водоспаду.

Бухтівецькій водоспад Карта

Коментарі

  • Іра 09.10.2011

    Відпочивала тут цього літа. Неймовірні враження просто!!! Тадзвичайна краса. Біля цього водоспаду є ще маленький, там взагалі як в казці. Недалеко є місце, де можна розкласти палатки. На авто трохи важкувато добиратися, бо дороги не найкращі, але якщо доїдете, то залишити його можна в місцевих жителів за невелику плату