Водоспад Гук

21656 Переглядів

Опис

Водоспад Гук-1638606068Дістатися до цього тихого і чаруючого місця через селище Воловець, далі в гори до села Пилипець автобусом.
Місце по істині чарівне. Тиша і спокій карпатських гір, неголосне дзюрчання спадаючої води і чудовий запах гірської хвої створює зворушливе почуття і спокійний настрій.
Підходи до водоспаду дуже зручні і обладнані поручнями. Для огляду всіх принад водоспаду є майданчик.
Для любителів екстремального відпочинку, можна добратися по дорозі на джипі, причому дорога дуже відповідає рівню екстремальності.
Водоспад спадає, якщо можна так висловитися, сходами. Кожна з цих сходинок являє собою природну ванну, де можна зануритися в гірській освіжаючої воді.
В околицях водоспаду Шепіт розташовані готелі курортів Карпат, де можна зупиниться на ніч і відігрітися гарячим глінтвейном біля каміна. А з ранку відправиться до гори Гимба, де обладнані гірськолижні траси і підйомник на вершину гори. Жителі Яремче назвали водоспад Гук через шум, що доноситься до них від цього дива природи. До речі, в Карпатах кожен третій водоспад названий саме так, адже шум падає, чистої води чути далеко за межами розташування природного об'єкта.
Водоспад Гук розташований на висоті близько 900 м над рівня моря. Цей прекрасний об'єкт природи утворився в післявоєнний період в результаті сильної повені, від якого постраждав весь регіон. Гук - це найкрасивіший водоспад, в якому вода падає з висоти 15 метрів. Бризки водоспаду Гук постійно зволожують прилеглу територію, тому рослинність у цьому місці різноманітна і буйна.
Неподалік від водоспаду можна побачити округлі листки креми білої, а біля самої води зростає смолка біла, незабудка болотна, герань Робертова, гравілату міського, а також Белозер болотний. Все це сприяє тому, що відвідувачі водоспаду бачать неповторний ансамбль природи, в якому кришталево чисті бризки води і буйна зелень зливаються воєдино.
А ось по дорозі до цього водоспаду можна зустріти карпатську білку, лисицю, саламандру плямисту. Прекрасний водоспад Гук в Карпатах - це природний об'єкт природи, який входить до числа найбільших водоспадів Карпат.
Неповторна природа, буря води, дивовижний рослинний і тваринний світ - усе це водоспад Гук в Яремче. Перебування біля водоспаду Гук дивує, захоплює, вражає і бадьорить! Цей куточок природи вартий уваги і кожен мешканець Яремче підтвердить це. Хто хоч раз потрапив сюди, запам'ятає назавжди цю красиву визначну пам'ятку.

Водоспад Гук Карта

Коментарі

  • Юля 21.02.2015

    Цей водоспад дуже гарний

  • валя 19.02.2014

    вав