Печера Бузлук (Льодова печера)

9651 Переглядів

Опис

Печера Бузлук (Льодова печера)-1635030819Печера Бузлук - це місце, яке чудово підходить для активного та пізнавального відпочинку. Вона наповнена унікальним крижаним оздобленням, яке не зможе залишита вас байдужими. Печера бере початок з провальної воронки діаметром 20 метрів, з дна якої похила галерея приведе вас до кінцевого колодязя глибиною в 19 м. Такий спуск по плечу навіть початківцю-спелеологу, проте не варто спускатися в самий нижній колодязь без підготовки, адже з нього вам знадобитися драбина.
Печера Бузлук вражає своїми величезними розмірами і площею покритої повним зледенінням. Вона належить до типу печер-льодовиків, при цьому в Криму подібних печер налічується більше 40. Дивовижний фактор саме цієї печери полягає в тому, що її загальний обсяг снігу і льоду сягає до 5 тис.м3. Також вражають величезні шести-восьмиметрові колони, застиглі водоспади, крижані сталагміти і ні з чим незрівняний крижаний палац, який утворився з талих вод. Лід і сніг в печері присутні постійно, тому відвідати її можна в будь-який час року. Пам'ятками печери Великий Бузлук є крижані сталактити довжиною до 3м, прозорий лід, струмки, які залишаються «живими» в будь-який час року і неповторні дзеркальні натікання з чорними провалами в снігу. Для того, щоб побачити всю цю велич, потрібно самому спуститися в печеру, і помилуватися її красою.

Печера Бузлук (Льодова печера) Карта

Коментарі

  • Анатолий 27.10.2011

    Был в этой пещере, сюда действительно можно приходить в любую пору года, снег и лед не тают, просто летом может быть немного меньше, так как температура воздуха выше. Был и летом, и зимой, хорошие снимки получились, да и подойдет для новичков, советую