Яхтинг в Криму

8603 Переглядів

Опис

У середні століття найспроможніші громадяни Голландії, Англії, Франції, Італії, Іспанії та інших країн Старого Світу будували для себе судна, зовні схожі на великі кораблі, але набагато менших розмірів. Так у Голландії з'явився клас однощоглових кораблів, які стали називати яхтами.

Попит на яхти, який постійно зростав, зумовив їх масове виробництво і, як наслідок, значну доступність. Сьогодні яхтингом захоплюються не тільки сильні світу цього, але й просто успішні люди романтичного складу. Адже тільки на яхті можна, сповна насолоджуючись комфортом, відчути себе справжнім шукачем пригод. Звичний світ зникає за бортом разом зі всіма тривогами, і ти з головою занурюєшся у нове життя. Вітер мандрів роздуває вітрила, і яхта мчить назустріч безлюдяним островам, захованим у скелях стародавнім містам і таємничи берегам.

Особлива родзинка «яхтового життя» - водні розваги. Устаткування для занять віндсерфінгом, дайвінгом і кайтингом легко розміщується на борту яхти. Бажаєте — сідлайте хвилі та занурюйтеся у морську безодню, а ні, так пори­бальте — теж чудове задоволення.

Відпочинок на яхті у Криму — що може бути найромантичнішим у будь-яку пору року!

Багато кримських яхт-клубів пропонують орендувати яхту з капітаном і вийти на прогулянку у відкрите море — можна купатися, засмагаючи, ловити рибу чи полювати з підводною рушницею.

Яхтинг в Криму Карта

Коментарі

  • Гонта 26.10.2012

    Для забиченного українця відпочити на яхті - викидання грошей на вітер. Йому краще в Турцію чи Єгипет на all-inclusive, або взагалі в Сичавку і бухати, бухати, бухати. Ото відпочинок.

  • Валентин 19.12.2011

    Благородный вид отдыха в хорошей компании