Віддсерфінг та кайтсерфінг в Криму

8878 Переглядів

Опис

Віддсерфінг та кайтсерфінг в Криму-1624482994Значна кількість ділянок Кримського узбережжя дуже зручна для заняття віндсерфінгом і кайтсерфінгом, але найпопулярнішими дійсно вважаються мис Казантип і мис Тарханкут, а в останні роки ще й озеро Донузлав — най­більш вітряний район Криму.

Околиці мису Казантип — практично ідеальне місце як для досвідчених віндсерферів, так і для початківців. Піщані пляжі довжиною більше 3 км, поло­гий вхід у воду, відсутність великої хвилі, сильні рівні вітри в берег — ідеальні умови для катання. Унікальне це місце тим, що кататися тут можна за будь-якого вітру! Так, при західному вітрі катаються в Казантипській затоці, а при східному — в Татарській бухті, розташованій з протилежного боку Казантипського півострова.

На Тарханкуті можна вибрати акваторію для віндсерферів з будь-яким рівнем підготовки: для початківців чудово підходить спокійний лиман, а на майстрів чекають затока і відкрите море. Сезон відкривається 1 травня. Травень і червень — прекрасний час для катання: багато вітряних днів, вітер рівний. Вода в затоці прогрівається більше ніж +20°С вже до кінця травневих свят.

Озеро Донузлав - пам'ятник природи й історії, найдовше і найглибше озеро у Криму. Вузька затока, відокремлена від моря косою, врізається у глибінь півострова на 2 5 км. За радянських часів озеро і прилеглі до нього землі були військово-морською базою, другою за значенням після Севасто­польської. У 1995 р. зона демілітаризована, військова база розформована й покинута. Район втратив свою військову значущасть і почав розвиватися

як курортна зона. Багатокілометрові піщані пляжі, чисте море й тепле озеро приваблюють сюди тисячі відпочиваючих. Зовсім недавно аква­торію озера уподобали прихильники водних видів спорту — віндсерфінгу і кайтбордингу. Особливістю Донузлава є значне вітрове навантаження: на околицях озера побудовані чотири великі вітроелектростанції.

З 2007р. в районі сел.Мирний про­водиться фестиваль з віндсерфінгу і кайтсерфінгу «Крила Донузлава», на який з'їжджається чимало екс-тремалів як з України, так і з Росії. Організатором фестивалю є яхтенна марина «Золотий символ» разом з клубом віндсерфінгу і кайтсерфінгу WindRider. Також у рамках фестивалю проходить професійний концерт із використанням високоякісного звукового устаткування.

Офіційний веб-сайт фестивалю: http://www.donuzlavwings.com

Примітка.

В багатьох курортних центрах організовані прокат парус­них дошок і навчання катанню на них.

Віддсерфінг та кайтсерфінг в Криму Карта

Коментарі