Веломаршрут Сімферополь - Аграрне - Сонячне - ландшафтний заповідник Скворцовськии степ - Сонячне - Урожайне - шосе з Сімферополя в Білогірськ - Мазанка - Сімферополь (близько 51 км - залежно від того як далеко заглиблюватися в заповідник)

6484 просмотров

Описание

Веломаршрут Сімферополь - Аграрне - Сонячне - ландшафтний заповідник Скворцовськии степ - Сонячне - Урожайне - шосе з Сімферополя в Білогірськ - Мазанка - Сімферополь (близько 51 км - залежно від того як далеко заглиблюватися в заповідник)-1594051723Маршрут проходить слабкопересіченою степовою місцевостю. Зустрічаються ґрунтові дороги (близько 7км) під час відвідування заповідника і гроту-печери.

ВАРТО ПОДИВИТИСЯ НА МАРШРУТІ Сімферополь. Мечеть Кебір-Джамі (1508 р.; най­старіша споруда міста); колишня Казенна палата; палацовий комплекс у парку Салгирка; будинок «десяти драконів» (будинок купця Чирахова); будівля колишньої чоловічої губернської гімназії; Петропавлівський кафедральний собор, Свято-Троїцький жіночий монастир, церква Костянтина й Олени та ін.; каштан із п'ятьма стовбурами, бага­товіковий дуб «Багатир Тавриди», а також «Куточок казок» у дитячому парку; Довгоруківський обеліск на честь звільнення Криму від турків росій­ськими військами в 1771 p., скрижаль (кам'яна плита) на честь 200-річчя Сімферополя, пам'ятники Б. Хмельницькому, 0. Суворову та ін.; музеї: художній (з рідкісними полотнами кримських пейзажів), краєзнавчий, етнографічний і Веломаршрут Сімферополь - Аграрне - Сонячне - ландшафтний заповідник Скворцовськии степ - Сонячне - Урожайне - шосе з Сімферополя в Білогірськ - Мазанка - Сімферополь (близько 51 км - залежно від того як далеко заглиблюватися в заповідник)-1594051723Кримськотатарський музей мистецтв, а також виаавковий зал Союзу художників Криму та ін.; красивий парк ім. Ю. Гагаріна.

У східній частині міста, на березі Малого Салгира, - печера-грот Чокурча, де археологи розко­пали стоянку людини епохи палеоліту (40-50тис. років тому). На правому березі Сімферополь­ського водосховища - вапняковий острівець-глиба.

Сонячне.

На південь від села знаходиться ландшафтний заповідник Скворцовськии степ із рослин­
ністю степового Криму.

Мазанка.

На північ від села - Вовчий грот-печера.

Веломаршрут Сімферополь - Аграрне - Сонячне - ландшафтний заповідник Скворцовськии степ - Сонячне - Урожайне - шосе з Сімферополя в Білогірськ - Мазанка - Сімферополь (близько 51 км - залежно від того як далеко заглиблюватися в заповідник) Карта

Комментарии