Район Судака

9563 Переглядів

Опис

Значною популярністю у дайверів користується півострів Меганом. На ньому слід звернути увагу на декілька цікавих дайв-сайтів.

Мис Рибачий (Меганом). Велика кількість валунів і різних за формою та складністю під­водних гротів на глибинах 10-30м. На марш­руті можна побачити безліч дрібних морських мешканців і навіть дельфінів. Місце корабель­ної аварії генуезьких галер. Спостерігається постійна сильна течія, що огинає мис, тому слід бути обережним.

Мис Маяк (Меганом). Занурення починається у мальовничій мілководій бухті й простягається вздовж прямовисної стінки, що занурюється своїми величезними сходами на глибину до 30 м. Далі піщаний схил з якорями, що зрідка зустрічаються, заглиблюється до 40-50 м.

Бухта Гравієва (Меганом). Мальовнича, тиха, дика бухта. Чистісінька вода, невелика глибина. Природні кам'яні лабіринти.

Дно в бухті між Меганомом і мисом Алчак вистелене рівними кам'яними плитами із зви­вистими міжгір'ями між ними. В цих міжгір'ях безліч морських мешканців.

Новий Світ. Занурення здійснюються в одній із наймальовничіших бухт - Зеленій. Піщане дно усіяне залишками середньо­вічних галер.

Мис Печерний. Екстремальна галерея для підготовлених дайверів. Відомий «Цар­ський пляж» - у далекому минулому місце завантаження античних кораблів. На марш­руті можна побачити великі валуни химер­ної форми - «П'яні ченці».

Мис Чикен. На невеликій глибині (до 10 м) розташувався цілий комплекс гротів з вертикальними і горизонтальними входами, колодязеподібними виходами, повітряними камерами і системами ходів.

Район Судака Карта

Коментарі