У пані Ольги

Львівська обл., Сколівський р-н, смт. Славсько, вул. Бойківська, 27  ⁄  м. Славское  ⁄  3
100 - 450 грн

Комментарии

  • Євген 21.07.2014

    Панна Ольга, господиня міні готелю - мила і чуйна жінка, з раннього ранку заварює запашний карпатський чай, для всіх відпочиваючих в її будинку (абсолютно безкоштовно і скільки завгодно), недорого, але дуже смачно, по-домашньому і від душі нагодує сніданком, обідом та вечерею. Але найголовніше - це турбота і гостинність, що можна помітити у всьому, починаючи від чистоти в номерах, холі, у всьому будинку і закінчуючи двором - сад, квіти, багато квітів різних, альпійська галявина, міні басейн все від душі і з любов'ю зроблено як для себе. Ми з родиною відпочивали на курортах по всій Європі , були приємно здивованими такою гостинністю (слово сервіс тут не підходить) і головне доступністю такого відпочинку. Квадроцикли, катання на конях, риболовля (форелева !!!) Просто прогулянки по горах і лісу, малина, гриби, вино, шашлик, сауна, канатна дорога в горах - всього не передати словами .

  • Юлія 18.07.2014

    Думаю Вам просто жир нема куди подіти, Вам за 70 грн у Пані Ольги дадуть не тільки рушника, а ще заварять чаю безкоштовно. Та в загалі, до чого тут відпочивати , люди в сауні миються після катання на лижах. «У пані Ольги» міні готель там живуть люди, та відпочивають звичайно , там затишно чисто, та дуже приємно. Я з чоловіком там прожили 2 тижні , були у сауні три рази, То я Вам можу точно сказати – таких людей добрих та відкритих ще треба довго шукати , а якщо знайшли – берегти.

  • МАКС 20.01.2013

    Доброго дня Відпочивав сьогодні в цієї жіночки! в неї затишно АЛЕ НІКОМУ НЕ РЕКОМЕНДУЮ ТАМ ВІДПОЧИВАТИ! надзвичайно жахливе ставлення! 1. сауна 70 грн год + доплата за дрова і ми маємо 70 градусів температури) виходить 1грн=1по цельсію) 2. рушнички на 6 чоловік всього 3шт. невже один на двох? 3. мангал безкоштовний але дрова знову 40 грн! дуже дивно 4. дуже дрібязкові люди!