Веломаршрут Рахів - Костилівка - Ділове - Хмелів - Луг - Косівська поляна - перевал Камінь-Клевка – Рахів

16997 Переглядів

Опис

Рахів - Костилівка - Ділове - Хмелів - Луг - Косівська поляна - перевал Камінь-Клевка (1024 м) – Рахів (56 км)

Маршрут проходить по асфальтованих дорогах у гірській місцевості, із численними підйомами і спусками. На окремих відрізках ділянки Луг -Рахів зустрічаються ґрунтові та гравієві дороги.

ВАРТО ПОДИВИТИСЯ НА МАРШРУТІ

Веломаршрут Рахів - Костилівка - Ділове - Хмелів - Луг - Косівська поляна - перевал Камінь-Клевка – Рахів-1627328185Рахів. Один із центрів карпатського туризму і гір­ськолижного спорту. Назва міста походить від українського слова «рахувати». За легендою, в цій місцевості в середньовіччі розбійники підрахову­вали і ділили відібране у багачів добро. Костьол, греко-католицька церква. Веломаршрут Рахів - Костилівка - Ділове - Хмелів - Луг - Косівська поляна - перевал Камінь-Клевка – Рахів-1627328185

Ділове. На північ від нього, на правому березі Тиси, біля шосе стоїть обеліск - поряд з геоде­зичним знаком, який встановили австро-угорські топографи ще в 1887р. З того часу ця відмітка вважається географічним цен­тром Європи. На околицях Діло­вого  знаходяться  залізорудні штольні, вирубані у скелях гори Дорогань, де у XVIII ст. видобу­вали руду; дерев'яна Успенська церква.

Веломаршрут Рахів - Костилівка - Ділове - Хмелів - Луг - Косівська поляна - перевал Камінь-Клевка – Рахів Карта

Коментарі