Гуцульська родзинка

Івано-Франківська область, м. Яремче, вул. Б. Лепкого, 1  ⁄  м. Яремче  ⁄  3
100 - 450 грн

Коментарі

  • Ілля 16.11.2016

    Щиро вдячні людям, які створили нам чудовий відпочинок "ГУЦУЛЬСЬКА РОДЗИНКА" 5+ ВІдпочивали у листопаді 2016 року. Є номери як для для економ відпочинку, так і просторі комфортабельні номери. Ми обрали середній варіант, тобто півлюкс, оскільки оглянули всі номери ( було тепло хоча уночі за вікном нижче 0 градусів, а у спальні +24 + 25 ) матраци, постіль подушки та ковдри все сприяло хорошому сну. Смачне харчування на території є столова ( як виявилось продукти зя яких готують страви не з супермаркетів а домашнього походження) Також є баня у якій ми гарно попарились правда віники невходять у вартість за віники ми доплатили. Є парковка, зручне розташування садиби. Рекомендую - ціна якість ідеально. Хай щастить...)

  • Лилия 20.08.2016

    Самый ужасный коттедж, в котором мы были! Фото не соответствуют действительности! Внутри жутко холодно среди лета и к тому же нельзя пользоваться обогревателями, посуды не кухне нет,её нужно каждый раз просить у хозяев, чтобы привести гостей,тоже нужно спрашивать разрешение, вай-фай только на улице и обслуживающий персонал настоящие хамы! А самый бред-это утеря ключа,штраф 300 грн!

  • Анна 30.12.2012

    Ужасно!!! Интернет,бильярд,посуда в номерах,сушка для белья,фен - ничего этого не предоставлят. Будете там, убедитесь сами.