Карпатська мрія

Івано-Франківська область, місто Яремче, вул. Ковпака, 2  ⁄  м. Яремче  ⁄  3
100 - 450 грн

Комментарии

  • віта 17.10.2017

    Були з12.09.17-19.09.17.дякуемо,дуже сподобалось,усе добре,іНадія і Зоряна- гарні 'дівчата'.я з таким піднесенням настрою згадую цей час, дуже гарно провели неділю'сподіваюся що ще зможемо приїхати через рік...бо поки наперед не можу загадувати....,бо? Дякуемо,усе продумано 'ізручності в номері і кухня є все зручно'а те що чутно'так і в 9ет.панельному домі теж чутно даже коли чхають так і що?кому не нравиться-хай знімають будинок повністью,в чім проблема?..та Таня мабудь не бачила смаленого вовка"буде так поводитись -то побаче'настане час і на таких'. рЕКОМЕндую'не пошкодуете

  • Власниця готелю 23.04.2014

    Шановна Таня. Слів у мене до тебе немає. Хочу спитатися - хто ж тебе дитинко такою виховав, ну і звичайно твоїх друзів. Крім хамства, наглості і мата у вас більше нічого за душею немає, тут вам напевно вже ніхто не допоможе. Я дякую Богу, що таких "молодих" людей як ви я ніколи не зустрічала і надіюся, що більше не зустріну. Висновок один. Які люди, такий і відгук.

  • таня 18.03.2014

    шумоізоляції немає взагалі!!!чути не тільки що говорять збоку чи зверху,а й набагато більше ніж говорять.Місцезнаходження:одразу біля залізниці.коли їде поїзд-враження,що через твій номер;подвіря незакінчене,коли моросить дощ-болота по коліна;а самий більший нюанс-це прибиральниця(пенсійного віку)яка не розуміє молоді!!!хамить,матом криє і зовсім не посміхається.ОЛЬГУ ФРЕЙМУТ ТУДИ ТРЕБА ВІДПРАВИТИ!!!