Водоспад Дівочі сльози

17636 Переглядів

Опис

Водоспад Дівочі сльози-1620780377Водоспад “Дівочі сльози” розташований на лівому березі р. Стрипа в 1,5 км. від Червоногородського водоспаду. Особливість його в тому, що тут казково поєднується спадаюча вода з хащами ліаноподібних водоростей, створюючи при цьому ефект дівочих сліз. Це дуже мальовничий водоспад, біля нього знаходиться печера-келія ченця відлюдника. 

Водоспад "Дівочі сльози» являється однією з притоків р. Жонки, знаходиться він недалеко від Джуринського водоспаду (на відстані 1,5 км), на лівому березі річки під назвою Стрипа. Варто відзначити, що до цього дивовижного місця можна дістатися лише пішки, піднявшись вгору, до витоків відомого Джуринського водоспаду. Даний водоспад прорізає, так звані, травертинові скелі, що оперезані колонами сталактитів, а також сталагмітів з неповторними і загадковими гротами.

"Дівочі сльози» - це дивовижний, загадковий і барвистий об'єкт природи, так як у цій місцині спадаюча вода об'єднуючись з таємничими густими заростями водоростей, що нагадують ліани, створює ефект сліз, чим і пояснюється особлива назва водоспаду.

Біля водоспаду - майданчик для відпочинку, у плесі Дівочих Сліз - дуже гарне місце для купання.

Водоспад Дівочі сльози Карта

Коментарі

  • rudykivan@ukr.net 04.03.2016

    Цікаво уточнити віддаль від Червоногородського водоспаду

  • Валентина 28.02.2012

    Дуже гарно, хочу побачити на власні очі цю красу

  • Аліна 14.05.2011

    гарно там, була зимою і сподобалось