Vodospad Divochi slozy

17604 Views

Description

Vodospad Divochi slozy-1618825348Водоспад “Дівочі сльози” розташований на лівому березі р. Стрипа в 1,5 км. від Червоногородського водоспаду. Особливість його в тому, що тут казково поєднується спадаюча вода з хащами ліаноподібних водоростей, створюючи при цьому ефект дівочих сліз. Це дуже мальовничий водоспад, біля нього знаходиться печера-келія ченця відлюдника. 

Водоспад "Дівочі сльози» являється однією з притоків р. Жонки, знаходиться він недалеко від Джуринського водоспаду (на відстані 1,5 км), на лівому березі річки під назвою Стрипа. Варто відзначити, що до цього дивовижного місця можна дістатися лише пішки, піднявшись вгору, до витоків відомого Джуринського водоспаду. Даний водоспад прорізає, так звані, травертинові скелі, що оперезані колонами сталактитів, а також сталагмітів з неповторними і загадковими гротами.

"Дівочі сльози» - це дивовижний, загадковий і барвистий об'єкт природи, так як у цій місцині спадаюча вода об'єднуючись з таємничими густими заростями водоростей, що нагадують ліани, створює ефект сліз, чим і пояснюється особлива назва водоспаду.

Біля водоспаду - майданчик для відпочинку, у плесі Дівочих Сліз - дуже гарне місце для купання.

Vodospad Divochi slozy Map

Comments

  • rudykivan@ukr.net 2016-03-04

    Цікаво уточнити віддаль від Червоногородського водоспаду

  • Валентина 2012-02-28

    Дуже гарно, хочу побачити на власні очі цю красу

  • Аліна 2011-05-14

    гарно там, була зимою і сподобалось