Веломаршрут Золочів - Цапівка - Велика Рогозянка - Гуринівка - Сковородинівка - Гуринівка - Мала Рогозянка - залізнична станція Чепєліно (48 км)

9277 Переглядів

Опис

На маршруті зустрічаються ґрунтові дороги і стежки (4 км) на ділянці від Малої Рогозянки до залізничної станції Чепєліно.

ВАРТО ПОДИВИТИСЯ НА МАРШРУТІ

Золочів. Меморіал, збудований у 2002 р. до 325-ліття Золочева, на честь загиблих у війнах, жертв Голодомору і холокосту, померлих лік­відаторів аварії на Чорнобильській АЕС; скіфська кам'яна баба під місцевою назвою «Самотня старенька» за Палацом культури; пам'ятники: Т.Шевченку, танкістам, які звільнили Золочів у 1943р.; Свято-Вознесенська церква (початок XIX ст.).

Сковородинівка. Літературно-меморіальний музей українського філософа, письменника і просвітителя Г.Сковороди; пам'ятник цьому мандрівному філо­софу, його могила з надгробком, стилізованим під придорожній камінь, на якому висічені слова волелюбного українця: «Мир ловил меня, но не поймал!»; алея незвичайних скульптур, філософ­ський сенс яких без пояснень екскурсовода складно зрозуміти.

Веломаршрут Золочів - Цапівка - Велика Рогозянка - Гуринівка - Сковородинівка - Гуринівка - Мала Рогозянка - залізнична станція Чепєліно (48 км) Карта

Коментарі