Веломаршрут Лебедин - Рябушки - Артемо-Растівка - Мартинівка - Мащанка - Тростянець (залізнична станція Смородине) (52 км)

9427 Переглядів

Опис

Маршрут проходить по пересіченій місцевості (асфальтовані дороги).

ВАРТО ПОДИВИТИСЯ НА МАРШРУТІ

Лебедин. Пам'ятник Т. Шевченку; дерев'яна Воскресенська церква; Вознесенська церква із дзвіницею на вході; Миколаївська церква з оригінальними цегляними вікон­ними карнизами, арками, узорами; Покровська церква.

Тростянець. Будинок, у якому народився український письменник М. Хвильовий; садибний будинок, у якому в 1864р. жив композитор П. Чайковський; пам'ятник П. Чайковському; пам'ятник визволителям міста від німецько-фашистських загарбників (біля заліз­ничного вокзалу); меморіал «Недоспівана пісня»; міський парк з трьохсотрічними дубами; «Алея закоханих» з лавками на двох; Круглий двір - манеж-цирк - єдина в Україні споруда, у якій про­водилися і кінні, і театральні, і циркові, і балетні вистави; Благовіщенська і Воскресінська церкви; мальовничі Нескучанські озера на околиці міста (за цими озерами - грот Німф, який потребує реставрації).

Веломаршрут Лебедин - Рябушки - Артемо-Растівка - Мартинівка - Мащанка - Тростянець (залізнична станція Смородине) (52 км) Карта

Коментарі