Скелелазний район Хортиця (Запорізька обл.)

10452 Переглядів

Опис

Острів Хортиця - багатовіковий історичний пам'ятник українського народу. Скелясті береги цього дивовижно красивого острова омива­ються водами Дніпра і стали основою для фор­мування скелелазних маршрутів.

На острові є 4 невеликих скелелазних райони, розташовані прямо над водою. Скелі гранітні, рельєф - різноманітний.

ЯК ДІСТАТИСЯ

Від залізничного вокзалу в Запоріжжі - прямим маршрутним таксі або автобусом «К». Також можна доїхати на будь-якому маршрутному таксі, яке йде від залізничного вокзалу через пр-т Леніна. Доїхавши до зупинки «Про­спект Металургів», пересісти на маршрутні таксі №58, 59,10,17, 36, що їдуть відразу на Хор­тицю. На острів можна заїхати і на автомобілі (с автостоянка біля Історичного музею).

ДЕ ЗУПИНИТИСЯ

У наметах на березі Дніпра.

Скелелазний район 1. Тут розташовані прості скелелазні маршрути, зручні для тренувань дітей або початківців-скелелазів. Висота марш­рутів -12-15 м.Є місця для закріплення верх­ньої страховки.

Скелелазний район 2. Цей невеликий район розташований напроти Дніпрогесу, праворуч під Змієвої печери (якщо стояти обличчям до Дніпра). Тут розташовано 10 пробитих ске­лелазних маршрутів від 6а до 76 категорії складності.Висота скель- 15-20м. Скелелазний район 3. У цьому районі знахо­диться З скелелазних маршрути. Є місця для «кріплення верхньої праховки.

Скелелазний район 4 (район турпляжу). Це найпопулярніший скелелазний район Хортиці. На скелях прокладено близько 10 скелелазних маршрутів від 6а до 76 категорії складності. Велика кількість компактно розташованих боулдерингових маршрутів. Скелі знаходяться відразу на березі Дніпра, на пляжі.

Скелелазний район Хортиця (Запорізька обл.) Карта

Коментарі