Парапланеризм (Одеська область)

9008 Переглядів

Опис

Парапланеризм (польоти на параплані) - досить молодий вид спорту - йому приблизно 20 років. Це не стрибки з керованим парашутом, а справжній політ на крилі з використанням енергії висхідних потоків повітря. Парапланеризм — це спосіб життя людей «з крилами», тих, хто завжди готовий кинути все заради моменту і з головою зануритися в безкраїй «шостий океан».

Якщо ви завжди мріяли відірватися від землі і злетіти до небес, летіти кри­лом до крила з вільними птахами, подорожувати світом із компанією волелюб­них людей, побачити раніше небачені місця, якщо готові підкорити повітряного змія — це ваш спорт.

Погодні умови сходу, а особливо півдня України дозволяють літати на пара­плані цілорічно. Є місця, дуже зручні для цього, куди приїздять пілоти з усієї України і з-за кордону.

В Одеській області найвідвідуваніші місця польотів розташовані на відстані не більше 70 км від міста і пов'язані з морем, лиманами, а отже, в основному з бризами. Це Калинівка, Северинівка, Палієве, Куяльник, «Крижанівка», Готель «Юність» (метеостанція), Санжійка, Семенівка (Білгород-Дністровський район), 14-та станція Фонтанської дороги. Польоти в багатьох із цих місць дуже ефек­тні, а приземлившись на пляж, можна одразу покупатися. За 120 км від Одеси є с Червоний Кут- біля нього схил висотою 70 м. Привабливий для маршрутних польотів (з нього відлітали на 120 км і більше)

Парапланеризм (Одеська область) Карта

Коментарі

  • Аня 21.11.2011

    Всегда мечтала полетать, оказывается у нас столько мест в Одессе, да еще и над морем, супер