Олеся Приватна садиба

Закарпатська область, смт. Міжгір'я, вул. Заводська, 25  ⁄  м. Міжгір'я  ⁄  5
110 - 150 грн
 • Кількість місць 30
 • Кількість кімнат 11
 • Кількість будинків(корпусів) 2

Опис

Садиба "Олеся" розташована в центрі смт. Міжгір"я, яке в свою чергу розташоване в центрі Українських Карпат. Садиба надає практично весь комплекс стандартних послуг, як і інші садиби. Крім того ексклюзивні: 1. подорожі по полонинам Карпат - 14 маршрутів, по глухим закуткам Карпат -15 маршрутів. Подорожі організовуються для всіх вікових груп в будь якому з трьох варіантів: -пішому -автомобільному - змішаному 2. Участь в полюванні. 3. Грибні і ягідні тури. 4. В садибі організовуються виставки майстрів народної творчості краю і регіону. 5. для бажаючих проводяться двох-трьохденні походи з екстремальним нахилом.

Показати більше

Проживання

 • можливість користування кухнею
 • вода (гаряча, холодна)
 • телебачення

Розваги

 • сауна/баня
 • прокат велосипедів
 • піша прогулянка, екскурсія
 • збір грибів, ягід
 • прокат літнього спорядження

Послуги

 • паркінг
 • інтернет

Коментарі

 • Аня 26.02.2018

  Відпочивали в садибі "Олеся"на зимових святах.Все дуже сподобалось,атмосфера чудова,в будинку дуже тепло +2камінні зали,де можна спокійно провести час.Олеся дуже смачно готує,їжа різноманітна,+дають додаткові порції,голодним залишитись нереально.Ми їздили на екскурсії з Федіром Володимировичом,було дуже цікаво.В загальному враження залишились позитивні,дякуємо господарам Віктору і Олесі за чудовий відпочинок обов'язково приїдемо ще.

 • Тетяна 13.07.2017

  Відпочивали в Межгірї з 4липня.були з подругою 5 днів.Всі були привітні.кімнати чисті.їда відмінна (хоча всім не догодиш )кому було мало бери добавку.Федір Володимирович екскурсію проводив на всі 100! Подвіря затишне.дітям є чим занятись .Ніякого шуму вечері.Ми дуже дякуємо господарям за їхню гостепримність!

 • Тетяна 29.08.2016

  Доброго дня! Вчора повернулась із Міжгір’я, де проводити навчальний захід для молоді у садибі "У Олесі" на 27 осіб. Без коментарів не змогла обійтись. Саме Міжгір'я, природа та місце садиби сподобались. АЛЕ, сам будинок, господарі і харчування - :( :( :(. Кімнати гарні, але не добре прибрані - павутина біля ліжка прямо спадала мені в лице, + туалет один загальний на 2-3 кімнати. ГОСПОДАРІ СПРАВДІ НЕПРИВІТНІ (як читала вже в деяких коментарях) - і це правда!!!В один із вечорів мене і колегу як малих "шмаркачок" Софія Андріївна вигнала із гостьової кімнати о 21 годині вечора, пояснивши, що "а хіба вже не час відпочивати?!Ану геть звідси на вулицю у альтанку!!!Ця кімната зачиняється і світло виключається!" Нічого, що ми планували наступний день навчання для молоді, що ми, зрештою, за це заплатили гроші, щоб вільно посидіти собі у залі і це лише о 9 вечора(((. Були грубі висловлювання і з інших приводів. Харчування - жах! Крім макаронів, картоплі та дводенних борщів в меню майже нічого не було. ПОРЦІЇ ДУЖЕ МАЛІ, молодь - учасники навчання не наїдались і за свій рахунок весь час бігли до магазину докуповувати собі якісь харчі. Шановні господарі - якщо для вас це такий тягар - гарне обслуговування у своїй садибі - не робіть це! Є хтось, хто буде це робити краще. Вдруге я б точно туди не поїхала, навіть якби ця садиба була єдиною на все Міжгір'я. І останнє додам - якщо закарпатський туризм справді хоче мати багато туристів - то відношення і сервіс точно потрібно змінювати!

 • Катерина 22.07.2016

  Отдыхали в этом году, летом. С погодой повезло, а вот с усадьбой увы, нет. Приехать и переночевать одну ночь, можно. Но провести отпуск не советую. Дети мои на третий день начали проситься уехать из этой усадьбы. Хозяева не приветливые и не культурные люди, хотя по телефону Олеся показалась довольно приятной женщиной. Их дети могли моего ребенка толкнуть и бросить веник, в след. Выгоняли с батута. Бассейн надувной был сделан только для своих. Приезжие дети к "своим" не относились. Еда, иногда, была вкусной но порции были всегда маленькие. Еда не для детей. В доме видишь очень много людей: хозяева, дети хозяев, племянники хозяев, родители хозяев, рабочий персонал, отдыхающие. Из-за этого очень шумно. Со мной в этой же усадьбе отдыхала компания молодых людей. Продолжать думаю не стоит какой гвалт, хохот, галдеж был все это время. Вода отключалась очень часто. И что еще не мало важно интернет ловил отвратительно!

 • Алина 16.05.2016

  Доброго времени суток! Мы отдыхали семьей в “ Олесе “ уже 4 раза, в разные времена года, и каждый раз уезжали с массой положительных впечатлений!!! Зимой – катались на лыжах, летом – побывали на всех экскурсиях, осенью – собирали грибы…!! Что касается обслуживания , то это самые гостеприимные и внимательные люди, мы всегда чувствовали себя как дома! Олеся замечательная хозяйка, очень вкусно готовит и всегда вовремя подача(что уместно, после насыщенного дня, когда приезжаешь домой).Уютные номера, а от гостиной и камина вообще нет слов!!Замечательно еще то, что на территории “ Олеси ” продуманно все не только для взрослых( беседки, мангалы, бильярд, стоянка), но и для детей есть прекрасная детская площадка!!!В общем цена-качество себя оправдывают!!Всем советуем, приезжайте не пожалеете! Большое спасибо хозяевам за теплый прием!!