На горбочку

Івано-Франківська область, Яремчанська міськрада, с. Микуличин, присілок Заголиця  ⁄  м. Микуличин  ⁄  5
100 - 450 грн

Коментарі

 • Андрій 29.09.2013

  Хочу подякувати за гостинність,чемність,високий рівень сервісу,власників приватної садиби "На горбочку",особливо господиню.Відпочивали в серпні 2013 року.Це найприємніші люди,яких ми зустрічали.Сама садиба чиста,охайна,все дуже зручно,чудове місце розташування в стороні від шумної траси і вихлопних газів,альтанка з прекрасним краєвидом на гори.Сауна просто супер вода в басейні чиста , постійно протікає, і вода затікає в басейн з під гори. Дорога до котеджу супер в нас в місті бракує такої,місце гарне рекомендую завітати!

 • Iрина 29.08.2013

  Я з вами погоджуюсь....З нами було май те сам,що написала п.Свiтлана.Кухня КОШМАР.Мишi полишали за собою слiди на нiй,i це нормально "а що ви хочете за такi грошi".Газова плитка-ужас!"Газ не лишiть включеним,воду економте!"Подивились на яблуко в якому була запхана зуборчистка i почули крик ,щоб яблука не рвати(нiби приiхали за ii яблуками)...Маленька дитина впала на квiти,сказали заплатити.Рушники,якi повиннi давати,тоже сказали ,що дадуть пiсля повноi оплати за 2 днi,як домовлялися(причом завдаток дали ще наперед).А коли чоловiк запитав за машини,якi ми залишили на "паркiнгу",то почули що "ще не такi люди i машини приiжджали".Поiхали теж зi скандалом навiть не ночувавши.Знайшли шикарне мiсце i в дуже хороших людей.Р.s.Взагальному хата не така як на фото,над нею гарно попрацювали спецiалiсти фотошопу.(Пацанам на одну нiч поiхати пошпiлятись,а не вiддихати сiм,ями!!!)

 • Ірина 29.08.2013

  Ой,просто чудернацьке місце!Планували відпочинок в даній садибі в серпні 2013 року,так от,розкажу враження від всієі нашоі компаніі.Почнемо з парковки,вона знаходиться біля гаража під горою від садиби,ми припаркували своі 3 авта і поцікавились у господарів чи безпечно там залишати своі машини,на що почули досить зверхню відповідь,що тут ще не на таких джипах приіжджали києвляни та іноземці,а на наші машини навіть ніхто і не гляне(перше враження склалось).Далі про саму садибу:ми відпочивали з 4 дітьми віком до 5 років,територіі біля будинку немає,альтанка з гойдалкою під схилом,діти весь час падали.В будинку зважаючи на опис,як розміщували на сайті мало б бути все супер,але!На умивальнику в кухні какашки мишей,в спальні на 1 поверсі і сама миша.Холодильник,електрична плита хай Бог милує в жахливому стані,постільна білизна смардить пліснівою і тухлістю,рушників немає.Хамське відношення газдів до відпочиваючих.Все неможна навіть зірвати яблуко з дерева,після виходу з туалета господиня бігла дивитись чи там все впорядку.Ми приіхали,розклали своі речі і через 2 год поіхали шукати новий готель.Настрій після скандалу з господарями був зіпсований.Страшно не порядні люди і свинська садиба!Якщо не хочете зіпсованого відпочинку,рекомендую цю садибу на горбочку оминати десятою дорогою!

 • Сергій, Тетяна та Катерина. 18.08.2012

  Відпочивали в серпні місяці (сім'я з 3-х чоловік). Дуже вдячні господарям (пані Надії, пану Дмитро та їхній донці - Марічки). Все було дуже смачно (чинахи, вареники з сиром, шашлики, бануш з бринзою, голубці, борщ, кортопля з біточками, блинці, жарені сироїжки та закарпатський чай (чабрець, бузіна)). Дякуємо пані Надії за чудове та корисне варення (маліна та брусника). Дякую пана Дмитро за екскурсію по лісі та за ожину. Будинок дерев`яний, комфортний. Окрема вдячність за сауну. P.S. Вечори з господарями нам сподобались. Відпочинок на всі 100. ДЯКУЄМО.

 • Світлана 09.07.2012

  Повернутись вчора з садиби "На горбочку".Емоції переповнюють, та нажаль негативні. Почнемо по-порядку.1. Ціни. По інформації на сайті за дітей -50%. Ми заплатили повну вартість. 2. Якість житла. Такої "халтурної" вагонки, стелі, що провисає, випадаючих лампочок, виключателів, плитки зафугованої цементом, гойдалки сприплячої на весь Микуличин(після того, як ми її змастили, скрипу не було) і тд і тп я ще не бачила. 3. Господиня. Це окреме питання. Я не звикла, щоб мій відпочинок у окремому будинку настільки контролювали. Постійні відвідини, заглялання, що робимо, що їмо, як ходимо до туалету. На території є альтанка, в якій господарі провели не менше часу, ніж ми. Зокрема учора з 12 год там накрився стіл для "своїх", хоча ми повинні були бути до 19 год. Обідати були змушені в їдальні на другому поверсі при т.26гр. На змащеній нами гойдальці покатась вдавалось також не завжди. Зате послухали б ви розповіді про тих, хто приїзджає до садиби. Це і поляки, і американці, і "великі люди" з Обласної Ради. А як ведеться облік у приватної підприємиці. Веде облік всіх відвідувачів, до книги доходів вносить навіть номер автомобіля і прізвища всіх відвідувачів. Скажіть, може хтось знає, що це за книга? За весь мій професійний досвід ще не зустрічала. Хоча маю справу з бухгалтерією і підприємництвом вже 13 років. І єдиний податок вона платить за кожного відвідувача. Що за система оподаткування? Садибу ми покинули зі скандалом і зіпсовним настроєм нашої іменниниці(моєї тітки). Виявилось, що для того, щоб її привітати "чужим" людям (зокрема моїм батькам), треба було просити дозволу у господині. Якщо Вам доснаги такий відпочинок- приїзджайте "На горбочок". P.s. Доречі, паркінг-це місце біля їхнього гаража.