Лісова казка

Івано-Франківська область, Яремчанська міськрада, смт. Ворохта, вул. Руднєва  ⁄  м. Ворохта  ⁄  5
100 - 450 грн

Коментарі

 • Андрій 08.05.2017

  відпочивали у Лісовій Казці з 05.05.2017 по 08.05.2017. Зайняли весь будинок малий (несподобалось) 1) інтернет нетяне в цьому будинку. 2) невстигли поприбирати після останніх гостей. 3 кухня раніше було смачніша і дешевша!!!(раніше це минулого року долар коштував так само). 4)внизу сауна (коли хтось там відпочиває то заснути неполучиться) 5)семе важливе непевно!!! після того як ми їм залишили майже 10 000 гривень господар вирішив що довести до вокзалу 4км буде коштувати 80 гривень. БІЛЬШЕ НЕПОЇДЕМ !!!

 • Ярослав 11.07.2015

  Відпочивали 4 дні в червні 2015року. Зайняли весь будинок:10 чоловік + маленька дитина. Все сподобалось. Сніданки Аня готувала чудові. По номерам-все в порядку, без суттєвих зауважень. За газ ми не платили, але й користувались ним мало. Дрова дорогуваті- 40 грн за корзинку, але можна миритись. Великим плюсом була наявність wi-fi, покриття "добивало" до бесідки на вулиці. Плюси:власний вихід на річку, батут і качелі для дітей, доглянуте подвір"я, близько до підйомника(робочого, за 10 грн!!!!) і сувенірного ринку, 3 бесідки!!!ожливість замовити їжу. Мінуси: порвало шланг з водою на першому поверсі на кухні, поганенька звукоізоляція.

 • Гриша 06.05.2014

  Якщо б не природа то їхати туди немає чого, господарі готові здерти три шкури, провітності від них ноль. Враховуючи що таких будинків багато по всіх Карпатах я б краще їхав у Верховину і сервіс кращий і ціни набагато прйнятніші. Коротше кажучи господарі "евреї-гуцули"

 • Анатолій 07.11.2012

  Провели 10 чудових днів відпочинку у "Лісовій казці" все сподобалося були і огріхи, але природа багато чого компенсує. Проте в "бочку меду" гостинні господарі нам теж додали свою фірмову "ложку дьогтю". При прощанні пані Марія нам повідомила, що ми їй винні гроші за користування пральною машиною та газовою плитою - це при тому, що ці послуги у них не вказані, як платні, а порошок ми давали свій!?!?!? 120 грн. ми відмовились платити, після чого нами було почуто про себе багато образливої інформації та погрозу, що нас внесуть у чорний список...І все це більше ніж за 6000грн/10 днів!?!?! Додому ми іхали з зіпсованими враженнями, а з нами ще відпочивали друзі з-за кордону, що ж вони подумають про знамениту УКРАЇНСЬКУ ГОСТИННІСТЬ!!!??? Здається, пані Марія дійсно не розуміє яким бізнесом вона займається, інакше, як пояснити її невігластво та хамство!!!??? Карпати прекрасні, але наступного разу ми теж оберемо іншу адресу!(((

 • Гость 02.09.2012

  В целом все хорошо, имею в виду природу, вот хозяева не понимают каким бизнесом они занимаются. Только ты за порог , они лазят в доме, где лежат вещи Мы отдыхали две недели и нам повезло, вечером пропал в ПГТ свет на просьбу дать свечу или фонарик, мне сказали что фонарик у меня один, свечу не дам мол дом мне спалите. Это сервис за 200 грн с человека в сутки. А еще мы несколько раз готовили так оказывается нужно заплатить за газ. В общем в следующем году едем в Татаров 150 грн , отдельный дом, хозяева не " шныряют" в твое отсутствие , стиральная машина и за газ платить не надо, друзья отдыхали очень довольны, и бассейн кстати. И к соседям лазят не стесняясь никого, мы были на месте, а соседи уехали и они побежали быстренько шнырять. А если тебе холодно батарею включать нельзя, электр. дорого стоит, звиздец . Мокрая посуда это раз, ее уважаемая Мария нужно вытирать, везде пыль на шкафах, за диван упала заколка, муж отодвинул и чуть не упал сколько там грязи и пыли. Коврик в туалете воняет мочой, холодильник маленький. Короче говоря никому не советую, тем более за такие деньги, не тянет аж никак