Заміський Клуб верхової їзди «Конюшня Бутенка О.»

Опис

Спеціалізація: клуб сімейного відпочинку; школа верхової їзди для дітей та дорослих; кінний туризм для підготовлених вершників; пансіон для коней.
За 55 км від Києва розташований кращий в Україні, а також один із кращих у Європі заміський клуб верхової їзди «Конюшня Бутенка О.» Цей комплекс спроектований і зведений відповідно до найвищих світових стандартів. З трьох сторін Клуб оточений сосновим лісом. Тут завжди приємно здійснювати прогулянки верхи.
Клуб верхової їзди «Конюшня Бутенка О.» - унікальний центр спілкування впливових українців, коневласників і прихильникіи верхової їзди. Часті гості Клубу - відомі політики та бізнесмени.
Клуб складається з двох частин - самого кінного клубу і зони відпочинку, до якої входять ресторан з найсмачнішою кухнею, гриль-бар, парк-готель, бутік кінного екіпірування й обмундирування. У клубі два поля - відкритий і критий манежі, бокси для утримання коней, кузня. З панорамних вікон ресторану можна спостерігати за змаганнями чи показовими тренуваннями коней. Є охороняєма парковка.
Режим роботи: з 10:00 до останнього відвідувача.

Коментарі