Компанія Квадро-Тур

Опис

Компанія Квадро-Тур займається організацією і проведенням індивідуальних і корпоративних заходів у сфері активного (а за бажанням - екстремального) відпочинку. Для всіх охочих -польоти на парапланах.
___

Компанія «Квадро-тур» займається організацією та проведенням індивідуальних і корпоративних заходів у сфері активного (а за бажанням -екстремального) відпочинку. Для всіх охочих - прокат баггі та квадроциклів. Досвідчені інструктори та гарантія 100% безпеки для клієнтів.
___

Прогулянки під вітрилами у легкий вечірній бриз, романтична літня ніч, вранішня рибалка зі сходом сонця і, нарешті, активний відпочинок на борту (купання у відкритому морі, буксирування на канаті, дайвінг) - все це стає можливим на наших яхтах. Яхти компанії - це круїзні, чартерні судна, одно- і двощоглові шхуни; двигуни різних марок і потужностей, штурманська система глобального позиціонування GPS, рятувальні плоти й рятувальні жилети, автоматичний буй; район плавання безмежний, автономність 8-10 діб, пасажиромісткість 5-10 осіб.

Коментарі