Гольф Центр Київ

Опис

Гольф Центр Київ створений для дітей і дорослих, майстрів гольфу й тих, хто тільки починає вивчати премудрості цього найцікавішого виду спорту. До послуг досвідчених гравців драйвінг-рейндж і семи-лункове гольф-поле (у межах великого міаа немає можливості розміщувати повноцінне поле для гольфу). Для тих, хто не дуже впевнений у своїх силах або бажає підвищити рівень майстерності, проводяться індивідуальні заняття з тренером та уроки в гольф-академії для дорослих. Діти можуть отримати практичні ігрові навички гольфу, дізнатися про історію цієї гри та гольф-етикет на уроках у дитячій гольф-академії. А для зовсім маленьких, поки батьки грають у гольф, знайдеться чимало цікавих ігор і розваг.
Хочете відсвяткувати радісну подію неординарно, захопити своїх гостей новими враженнями від гри у гольф? Немає проблем! Ви можете провести сімейні свята і дитячі дні народження у стилі гольф у Гольф Центрі Київ.
Хочете залучити до улюбленого спорту колег? Гольф Центр Київ має все для організації та проведення грандіозних корпоративних вечірок.
Режим роботи:
Гольф
Будні: 9.00-14.00-поле
14.00- 20.00 - драйвінг-рейндж.
Вихідні: 10.00-20.00 - драйвінг-рейндж
Офіс
Будні 9.00-18.00

Коментарі