Аквапарк «Судак»

Опис

Судакський аквапарк розташований на березі Чорного моря, біля підніжжя гори Алчак. Загальна площа - 20 000 кв. м. До послуг відпочиваючих басейни загальною площею 1600кв.м, ресторан, водна дискотека, роздягальні, душові кабінки, туалети, медпункт, камери схову, сейфи для цінних речей, VIP-острів.
На території аквапарку розташовано два комплекси гірок. На всіх гірках є позначення їх технічних характеристик і правила спуску. Для тих, хто не полюбляє екстрим і надає перевагу спокійному відпочинку, - річка з протитечією, гідромасажі, розважальні басейни з каскадами, водними завісами, фонтанами та гейзерами. Для дітей від 2 до 12 років - дитячий басейн із трьома рівнями глибини: 20 см, 40 см і 60 см. Басейн обладнаний гірками, фонтанами і водними завісами. В дитячому басейні діє автономна система очищення та дезінфекції води.
Територія, прилегла до басейнів, призначена для максимально комфортного відпочинку відвідувачів: встановлені тіньові тенти, сонцезахисні парасольки, шезлонги. Наймальовничіше місце аквапарку - «Зелений острів» площею 300 кв.м, де із задоволенням можна відпочити в тіні дерев.
Режим роботи: травень - вересень, щоденно з 10.00 до 18.00.

Коментарі

  • жека 29.07.2012

    парк полная х....Похоже парк купли армяни

  • Крымчане 17.07.2012

    Много лет приезжали всей семьёй в этот аквапарк ! Радовало корректное отношение персонала и сервис этого парка, но до сего дня! Видимо поменялся администратор, который своим хамским отношением разгонит большую часть клиентов! Очень хотелось бы, что бы хозяин этого прекрасного парка привликал клиентов не только низкой ценой, компенсируя не компетентность своего администратора, но и достойным сервисом и доброжелательностью. Ведь мы платим вам деньги за хорошее настроение и отдых ,а не на оборот!!! P.S. для справки цены официального сайта ниже реальных цен в кассе этого парка, по крайней мере на сегодняшний день!!