Веломаршрут Зміїв - Коропове - Велика Гомільша - Пасіки (залізнична станція Беспалівка) - Таранівка - залізнична станція Спасів Скит (45 км)

9008 Переглядів

Опис

Маршрут проходить переважно в долині Сіверського Донця - вниз за течією. На ділянці від с.Гайдари до с Велика Гомільша зустрічаються ґрунтові дороги (21 км), що проходять через листяний ліс і пересічену місцевість з підйомами та спусками.

ВАРТО ПОДИВИТИСЯ НА МАРШРУТІ

Коропове (Коробові Хутори). Городище салтівської культури (VIII—Хст.), Козача гора (має висоту 60 м) на березі Сіверського Донця -з крейдяними відкладеннями і руїнами Миколаївського монастиря (XVII ст.). Село розташоване в дуже мальовничому місці - його навіть називають іноді Зміївськое Швейцарією.Тут працюють кав'ярні, ресторани, розважальні заклади, причому не тільки по берегах, але й на воді. Місцевість входить у заказник «Гомільшанські ліси».

Спасів Скит. Каплиця на місці краху імператорського потягу 17 жовтня 1888 р. і дивного порятунку царської сім'ї, що поверталася зі своєї Ялтинської літньої резиденції до Москви.

Веломаршрут Зміїв - Коропове - Велика Гомільша - Пасіки (залізнична станція Беспалівка) - Таранівка - залізнична станція Спасів Скит (45 км) Карта

Коментарі

  • Вячеслав с Переяслава-Хмельницкого 11.01.2012

    Это Родина моя, всех люблю на свете я ...! 14 лет не был в этих красивых и незабываемых местах которые часто снятся мне во сне! Летом хочу приехать!