Веломаршрут Зал. ст. Ожидів-Олесько - Олесько - Підгірці - Золочів - Скварява - Красне - Буськ

15989 Переглядів

Опис

Зал. ст. Ожидів-Олесько - Олесько - Підгірці - Золочів - Скварява - Красне - Буськ (67км)

Маршрут проходить по пересіченій місце­вості (асфальтовані дороги).

ВАРТО ПОДИВИТИСЯ НА МАРШРУТІ

Веломаршрут Зал. ст. Ожидів-Олесько - Олесько - Підгірці - Золочів - Скварява - Красне - Буськ-1642611317Олесько. Музей-заповідник «Олеський замок»; парк біля підніжжя горба, на якому знаходиться замок; будівлі монастиря капу­цинів (поруч із замком); Троїцький костьол з епітафією І.Даниловича; монумент бійцям Першої Кінної армії біля автомагістралі Львів - Київ.

Підгірці. Палац-замок, замковий костьол Вознесіння Святого Йосифа, дерев'яна Михай­лівська церква. Поряд із замком - парк із чотирьохсотрічною липою; греко-католицький Василіанський монастир з Веломаршрут Зал. ст. Ожидів-Олесько - Олесько - Підгірці - Золочів - Скварява - Красне - Буськ-1642611317Онуфріевською церквою, у якій правилася перша у Західній Україні панахида по Т.Шевченку; заїжджий двір із діючим сонячним годинником на стіні будівлі. На око­лицях села - залишки земляних ровів і валів, що збереглися з часів літописного міста Плеснеська, яке згадується у «Слові о полку Ігоревім».

Золочів. Музей-заповідник «Золочівський замок» із двома палацами - Великим і Китайським, баштами, бастіонами, барельєфом родового герба Собеських та ін.; церкви Святого Миколи та Воскре­сіння Господнього; пам'ятний знак борцям за волю України; каплиця-пам'ятник жертвам НКВС.

Буськ. Дерев'яна церква на старому городищі та капличка, що була вирубана в 1864 р. із тисячоліт­нього дуба, товщина стовбура якого була більше 6 м; монумент Ангелу-охоронцю міста до 900-річчя Буськаї; костьол Святого Станіслава; колишній графський маєток з окремими будовами графського палацу, покинутим парком із двохсотрічними деревами та ін.; дерев'яна церква Святої Параскеви з унікальними розписами; Онуфріївська церква з дзвіницею; будівлі на площі Ринок та ін.; міський парк. 

Веломаршрут Зал. ст. Ожидів-Олесько - Олесько - Підгірці - Золочів - Скварява - Красне - Буськ Карта

Коментарі