Веломаршрут Святогірськ - Маяки - Слов'янськ - Краматорськ - Дружківка - Олексієво-Дружківка - Костянтинівна (72 км)

11158 Переглядів

Опис

Маршрут проходить пересіченою місцевістю (асфальтовані дороги).

ВАРТО ПОДИВИТИСЯ НА МАРШРУТІ

Святогірськ. Знаходиться на території Національного парку «Святі гори». Ансамбль споруд Святогірської лаври: Покровська церква із дзвіницею та Успенський собор; на крейдяній горі - Миколаївська церква, а також печерні церкви - Олексіївська, Антонія і Феодосія; монастирські стіни з вежами, павільйони, келії та готель; 27-метровий монумент революціонеру Артему - на високому правому березі Сіверського Донця; своєрідний пам'ятник у вигляді фрагмента пятиметрового стовбура дуба на могилі арти­лерійського коректувальника лейтенанта В.Камишева, який загинув тут під час звільнення міста від фашистів у 1943 р.

Слов'янськ. Свято-Воскресенська церква і церква Олек­сандра Невського; пам'ятники Т.Шевченку, А.Чехову та ін.; краєзнавчий музей.

Олексіево-Дружківка. У виробленому кар'єрі в долині р. Кривий Торець - пам'ятник природи загальнодержавного значення «Дружківські закам'янілі дерева».

Веломаршрут Святогірськ - Маяки - Слов'янськ - Краматорськ - Дружківка - Олексієво-Дружківка - Костянтинівна (72 км) Карта

Коментарі

  • Оксана 10.12.2011

    Классно