Веломаршрут Коростень - Васьковичі - Ігнатпіль - Велика Фосня - Овруч (44 км)

10641 Переглядів

Опис

Маршрут проходить по пересіченій місцевості, а на ділянці від с.Ігнатпіль до с.Велика Фосня - по грунтовій дорозі (18 км).
ВАРТО ПОДИВИТИСЯ НА МАРШРУТІ

Коростень. Три геологічні пам'ятки природи у вигляді гранітних утворень на р.Уж: Баранячі Лоби, Гігантські Котли і Купальні княгині Ольги. Ці та інші скелі, валуни і глиби, обточені водою Ужа і часом, є мальовничим кам'яним хаосом.

На високому березі Ужа на честь 1300-річчя Коростеня встановлено пам'ятник князю Молу (син Ніскирії, що боровся за незалежність древлян у X ст.). Об'єкт «Скеля» - КП Коростен-ського укріпленого району, вирубаний у гранітних скелях на березі Ужа в 1935-1937pp. Командний пункт налічує близько 40 приміщень різного призначення, в одному з яких знаходиться музей зброї та військового спорядження часів війни 1941-1945 pp.; у парку - пам'ятник Картопляному Дра-нику(2009р.).

Овруч. Унікальна церква Святого Василя, збудована у XII ст. (подібні храми часів Київської Русі збереглися тільки в Черні­гові, Києві та Володимирі-Волинському); гранітний камінь на місці загибелі київського князя Олега Святославича, який бився за престол зі своїм братом Ярополком.

Веломаршрут Коростень - Васьковичі - Ігнатпіль - Велика Фосня - Овруч (44 км) Карта

Коментарі