Веломаршрут Іваничі - Нововолинськ - Низкиничі – Володимир-Волинський

15042 Переглядів

Опис

Іваничі - Нововолинськ - Низкиничі – Володимир-Волинський (37км) Маршрут проходить по пересіченій місцевості (дороги асфальтовані).

ВАРТО ПОДИВИТИСЯ НА МАРШРУТІ

Веломаршрут Іваничі - Нововолинськ - Низкиничі – Володимир-Волинський-1593945757Низкиничі. Прекрасний зразок української архітек­тури -Успенська церква (п'ятикамерна споруда, яка дуже рідко зустрічається в архітектурі). У ній знаходиться саркофаг і бюст О. Киселя- Веломаршрут Іваничі - Нововолинськ - Низкиничі – Володимир-Волинський-1593945757сенатора, воєводи брацлавського і київського, який захищав християнство в Україні від польських єзуїтів. Біля огорожі церкви - пам'ятник О. Киселю, встановле­ний у 1999 р. до 400-річчя з дня його народження.


Володимир-Волинський. Василівська церква з уні­кальною ротондою, Миколаївська церква, Собор Святого великомученика Юрія Побідоносця, два костьоли - єзуїтів та Іоакима і Ганни; комплекс монастиря Святого Йосафата; найстаріша культова споруда Волині - Мстиславський (Успенський) собор; краєзнавчий музей, залишки міських земля­них валів.

Веломаршрут Іваничі - Нововолинськ - Низкиничі – Володимир-Волинський Карта

Коментарі