Термальні джерела Берегово

37472 Переглядів

Опис

Термальні джерела Берегово -1632279643"Родзинка" міста - термальні джерела кремнієво-азото-вуглекисло-хлоридно-натрієвих вод високої мінералізації. Аналоги зустрічаються на Камчатці і Сахаліні, а також в Ісландії та Новій Зеландії. Звичайно, до комфорту і вишуканості угорських купалень Берегівським басейну далеченько. Зате на відкритому повітрі (що важливо при досить своєрідному запаху цієї самої "сильної мінералізації") і просторо. Температура води в басейні-купальні ніколи не опускається нижче 36 градусів. Тому купатися і поправляти здоров'я особливо приємно не влітку у спеку, а пізно восени і взимку, коли про інших відкритих водоймах залишається тільки мріяти. Знову ж таки, термальні джерела Берегово - це той рідкісний випадок, коли приємне ще й корисно.
Тутешня вода благотворно впливає на здоров'я людей із серцево-судинними недугами, варикозом, артритом, остеохондрозом. Допомагає вилікуватися від наслідків травм кісткової тканини, м'язів і сухожиль. Полегшує страждання від недуг нервової системи. Поправляти і зміцнювати здоров'я можна без напруги і з задоволенням. У місті є і мотелі, і пансіонати, і спортивно-оздоровчі бази. Ось що тут зовсім відсутній, так це дух провінційності. Може бути, тому потік гостей і іноземних, та українських не вичерпується.

Термальні джерела Берегово Карта

Коментарі

  • олег 29.07.2012

    а як звязатися?

  • ната 21.08.2011

    дуже дивне відчуття гаряче в суглобах вже два дніяк я вернулась додому

  • Ігор 27.03.2011

    Був там, відпочивав дуже класно, вода +35 градусів. Як вийшов з води - то моя срібна цепочка була вже "золота" - пожовтіла від води, хоча через кілька днів срібний колір вернувся. В Берегово також цікаво походити, там ніби як в іншій країні, коли заходиш в магазин тобі добрий день кажуть не по українськи а по угорськи.