Парапланеризм (Південний Схід України)

8567 Переглядів

Опис

У Донецькій області є декілька місць придатних для польотів і розташованих далеко від моря, з висо­кими потоками і можливістю дальніх польотів. Крейдяний терикон висотою 90м біля Райгородка, Білокузьминівка (100 м), Благодатне (80 м). Найвідоміше серед них - Карачун. Гора висотою 90 м розташована неподалік від Слов'янська. На ній проводитьсяпарапланерний турнір «Карачун».
Максимальна дальність польоту із цієїгори — 190 км. На півдні Донецькаобласть межує з Азовським моремі урвистим берегом висотою до 50 м. Довжина берегової лінії більше100 км. Ідеальні умови для морського бризу. Пляжі й море тут досить чисті, а відпочиваючих практично немає.
Маріуполь і Бердянськ-дві «столиці»азовського бризу в Донецькій області.

В інших областях ПівденногоСходу України теж є більш-менш зручні місця для польотів на парапланах. Але невесокі гори, горби і береги Дніпра значно обмежують можливості польоту. Найпопулярнішим і облітаним місцем є Черкаська Лозова під Харковом.

З кожним роком стає все більше пілотів, що використовують двигун і лебідку, адже в цьому випадку польоти можуть проводитися з рівнини.

Парапланеризм (Південний Схід України) Карта

Коментарі