Нерубайські катакомби

13738 Переглядів

Опис

Нерубайські катакомби-1634950357Екскурсії в катакомби зазвичай тривають кілька годин. У с. Нерубайське працює музей партизанської слави, який був створений в 1969 році. Одеські катакомби - одна з найвідоміших визначних пам'яток Одеси та Україні. Під час екскурсії в Нерубайське можна дізнатися історію одеських катакомб, цікаві історії, історію партизанського руху, спуститися в самі катакомби і провести там, в повній темряві, якийсь час.

Як доїхати в Нерубайське
Від автовокзалу в м. Одеса маршрутками № 84, 87 до села Нерубайське. Якщо їсте на відпочинок до Одеси, Затоку, Кароліно-Бугаз, Грибівка, Сергіївка, Курортне, Лебедівка по трасі Київ - Одеса, то не доїжджаючи до Одеси після Хаджибейського лиману і посту ДАЇ буде вказівник на Нерубайське.
Музей є пам'ятником партизанському руху в Одеській області і, зокрема, бійцям загону Героя Радянського Союзу Володимира Молодцова-Бадаєва. 
У Музеї партизанської слави можна побачити предмети побуту партизанів, зброю, обладнання; документи, особисті речі партизанів тощо
Експозиція
Музей партизанської слави складається з надземної та підземної частин, експозиційна площа яких становить 1000 кв. м. Підземна частина - це своєрідний партизанський табір, де можна познайомитися з життям і побутом партизанів.
Надземна частина зберігає документи та фотографії партизан. 
Виставки
У надземному залі музею проводяться тематичні виставки, присвячені Великій Вітчизняній війні і партизанам Одеської області.

Нерубайські катакомби Карта

Коментарі

  • Avrora 22.11.2011

    V myzee o4en interesno, ochen nestandrtno, poskolku on v katakombax. Vsem tyristam sovetyjy posetit