Генуезька фортеця

11829 Переглядів

Опис

Генуезька фортеця-1620682824Судакська або Генуезька фортеця - відомий та унікальний за історико-архітектурний пам'ятник, яскравий приклад середньовічного європейського фортифікаційного мистецтва. У 13 столітті Судак був повністю зруйнований турками. У 1365 році в Судаку оселилися генуезці. Вони і почали будівництво нової фортеці за своїми візантійськими законами. Будувалася фортеця з 1371 до 1409 року.

Судакська фортеця була досить потужним спорудою на той період.Вона була обнесена з північного та північно-східної частини двома окремими ярусами оборонних укріплень. Частіше за все огляд фортеці починається з Головних воріт. Це цілий оборонний комплекс з невеликим двориком, що називається - барбакан. Після цього туристи можуть оглянути бойові башти фортеці. Вони названі на честь консулів, при яких вони споруджувалися. Їх налічується 14. Потім можна подивитися так званий «Храм з аркадою», всередині якого знаходиться невеликий історико-археологічний музей. Далі туристи можуть оглянути Консульський замок, навколо якого замку розміщується цілий комплекс захисних споруд.

На сьогодні Генуезька фортеця являється чудовим місцем проведення видовищних історичних фестивалів, та інших масових заходів. 

Фортеця знаходиться за адресою: м. Судак, с. Затишне, пров. Генуезька фортеця

Генуезька фортеця Карта

Коментарі

  • Тоня 09.11.2011

    Красота, ну что ту скажешь :) Очень монументальная и красивая, увидеть нужно каждому))