Феодосія та околиці

6962 Переглядів

Опис

У самій Феодосії особливих підводних визначних пам'яток немає. Однак є транспорт «Жан Жорес», який затонув 4 січня 1942 р. під час. входу у Феодосійський порт в районі мису Іллі. Загинули близько 40 осіб. Разом із судном затонули 40 автомашин, 6 артилерійських зна­рядь і боєприпаси. Судно добре збереглося. Поряд із транспортом лежать перевернута зенітка, радіатори від машин і багато того, що відкинуло вибухом з палуби в той трагіч­ний день. Глибина - 15 м. Підвищення над ґрунтом -8 м.

Більшість гостей Феодосії, що виявили бажання зануритися під воду, вивозять у Двоякірну бухту і район сел.Орджонікідзе, де багато підводних скель.

Дивовижні підводні пейзажі можна спостерігати також у районі Карадагу. Бухги Розбій­ницька, Пуццеланова, Сердолікова, Гравієва та ін. відрізняються дивовижною прозорістю води. А вулканічна природа Карадагу дозво­ляє милуватися несподіваними скельними утвореннями як над, так і під водою. Найвідоміші скелі: Іван-Розбійник, Золоті ворота, Лев, Маяк. Викликають захоплення кварцеві жили або виходи яшми під водою. Оскільки всі ці бухти відносяться до Карадазького біо-сферного заповідника, пірнати в них дозво­лено тільки учасникам різних наукових екс­педицій.

Феодосія та околиці Карта

Коментарі

  • Таня 01.08.2013

    ОСТОРОЖНО, ПЕРЕУЛОК АВТОБУСНЫЙ,5 Никогда не селитесь к этому дебилу, зовут Игорь Сукало (еще и фамилия подходящая). Наставил рухляди, которая разваливается от прикосновения (холодильник) , а потом ходит проверяет, закрыли ли Вы его полностью. Дальше. Если Вы поселились в 8 утра, то по истечении времени вы должны выбраться в 8 утра, остальное его не волнует, даже если поезд у вас в 8 вечера. в душе шампунь спионерил, горячую воду не включал, дети его бесили, хоть не маленькие уже и громко не играют(6 и 11 лет) и предупреждали его об этом заранее. да и жена его бросила перед нашим приездом, собрала дите и уе....(хала). и я ее понимаю, разве с ним возможно жить. потом: плиту не моете, в холодильнике уберите и т.д., слава богу не проверял мылась ли я вечером ( наверное воду экономит), н о скажу на зло - мылась! хотя с потолка со второго этажа лилась нам в комнату вода, то это нормально и ничего он сделать не может, или не хочет.как уезжали , даже с дома не вышел, потому что украинци для него нелюди. говнюк он настоящий вобщем)

  • Андрей Т. 15.12.2011

    Очень неплохо тут в плане дайвинга, действительно очень много достопримечательностей нет, но все же ныряю с удовольствием