Дайвінг-клуб Цунамі

8173 Переглядів

Опис

Дайвінг клуб. Занурення

Дайвінг камера становить 12,5 м глибини, а внутрішній діаметр - 3,5 м. Є 2-ва оглядові віконця для спостерігачів, що знаходяться на 1 та 2 поверсі аквапарку.

Користування дайвінг-камерою становить - 40 грн/год.
(включаючи всі атракціони аквапарку).

Поняття "дайвінг" походить від англійського "dive"- погруження, що стало останнім часом найбільш популярним видом спорту і відпочинку.

На сьогоднішній день існує декілька видів дайвінгу (воєнний, комерційний, технодайвінг), але найбільша кількість людей поєдналася захопленням "любительського (рекреаційного) дайвінгу". Це прості люди, для яких дайвінг - це задоволення насолоджуватись підводною флорою і фауною, знайомство з новими людьми, подорожувати в різні країни світу...

Завдяки науковому прогресу дайвінг перестав бути екстремальним видом спорту. Ним можуть займатися усі, хто здоровий духом і тілом і кому більше 10 років. Той хто пройшов навчання з дайвінгу і пізнав філософію цього цікавого спорту, в більшості своїй, переосмислюють багато речей і по- іншому дивляться на життя.

Якщо Ви ще не дайвер - ми пропонуємо зробити перший крок, або ж вдосконалити Вашу майстерність. Наші професіонали допоможуть здіснити Ваші мрії серед підводних глибин.

Школа дайвінгу

Проводиться набір в школу дайвінгу! Ви маєте змогу отримати професійні уроки та сертифікат про закінчення школи. Дайвінг у комплексі "Цунамі" обов'язково приведе вас до професійного пізнання підводного світу морів та океанів.


Контакти

Телефон 71-40-70

Адреса    м.Івано-Франківськ, вул. Довженка, 29

Дайвінг-клуб Цунамі Карта

Коментарі