Підкова

Івано-Франківська область, Косівський р-н, с. Пістинь, вул. Л. Українки  ⁄  м. Пістинь  ⁄  8
100 - 450 грн

Коментарі

 • Анна 21.08.2017

  Дуже гарно відпочили щиро дякуємо за відпочинок...все супер...

 • Света 01,08,2017 15.08.2017

  Шановні друзі!Наша компанія14 чол,забронювали 5-ть номерів в червні і заплатили предоплату,Приїхали відпочивати на 10днів Наших номерів небуло бо пані Марія посилила туда тренерів і35дітей,ми потрапили в табір для дітей,але це нічого зтим що нас застало дальше!!!В номерах11, 12,13 Жахливі умови ТАРАКАНИ,бруд,поломані розкладні крісла.А за вікном димлять труби з кухні Жахливі умови нераджу зіпсуте здоровя і настрій!

 • Катерина 23.03.2016

  Була їхнім постійним клієнтом, коли одного разу заїхала на чашечку кави, на мене налетіли власники з претензіями що в них щось зникло і вони мене в цьому підозрюють і в них є відео яке може це доказати, звичайно я знала що нічого не робила, але всеодно мені було дуже не приємно це все слухати... Я відома людина у Коломиї, і в такій ситуації опинилась в перше, мені було дуже неприємно це все слухати, вони ніби викликали міліцію... але за мною приїхала моя машина зі знайомим і чомусь вони передумали чекати міліцію... Без вибачень я поїхала додому, але тільки через те, що вдома мене чекала моя маленька дитина. Я б з радістю хотіла почути якісь хоч пояснення від міліції та написати заяву на фальшиві звинувачення та приниження гідності. НЕ РЕКОМЕНДУЮ ДАНИЙ ЗАКЛАД, БО ВВАЖАЮ ЩО І ВАС МОЖУТЬ ЗВИНУВАТИТИ У ЗНИКНЕННІ ЇХНІХ РЕЧЕЙ!!!

 • Надія 04.08.2015

  Читаючи попередні коментарі, враження, що ми у різних закладах були)) Мінуси: інтернет тільки на рецепшені, і то не завжди; бруд в номерах, постійно намагаються десь, тай обрахувати; басейн брудний; спати неможливо, постійно гучна музика в кафе, вода не завжди є... Враження жахливі...

 • Елена 07.07.2015

  Прекрасно провели 7 дней в "Подкове"- здесь есть все для семейного отдыха : номера с удобствами, вкусная домашняя еда, приветливые хозяева и персонал, живописная природа... Советуем всем !

 • Наталья 26.08.2013

  Персонал действительно всегда с улыбкой. Впечатления о "Подкове" были замечательные пока не зашла в интернет. Мы жили в люксе за который просили 450 грн (а не 350 как везде указано). Мне это было дорого и хозяйка сделала мне одолжение и скинула до 350... Без завтрака... Бесплатных экскурсий нет. Интернета тоже не было. Горячая вода текла еле-еле. В кафе периодически обсчитывали, но с улыбкой (может это и мелочовка, но 2-3 грн на почти каждом блюде мне было просто не приятно).

 • Тетяна 25.01.2013

  Шановні друзі! Наша туристична група з Кам'янця-Подільського (35 дітей та 35 дорослих) 8.12.2012р. відвідали Маєток святого Миколая у селі Пістинь. Після цього домовились про обід з господинею "Підкови" пані Марією. Зустрічали нас запальними мелодіями троїсті музики. Після веселих танців на подвір'ї нас запросили у обідню залу, де розмістилася уся наша група. Якщо в кількох словах, то все дуже гарно, чисто, колоритно, смачно, не дорого і дуже весело. Щиро дякуємо за це господярям.

 • Аліна 10.01.2013

  Чудовий відпочинок у "Підкові" став для нас неймовірним та незабутнім. Привітні господарі та персонал створили для нас не лише дружню, але й сімейну атмосферу. Було відчутно, що садиба створена з любов*ю та турботую про майбутніх відвідувачів. Зручне розташування самого мальовничого села та "Підкови" серед оточення гір зачаровувало подив. Чудова та різноманітна кухня, народні звичаї, щирість та турбта господарів вражали. За чотири дні просто закохались у "Підкову".