Красна хата

Івано-Франківська обл., Верховинський р-н, с. Ільці, присілок Голиці  ⁄  м. Ільці  ⁄  8
100 - 450 грн

Коментарі

 • Жінка зі Сходу 08.06.2018

  Я також не розумію, хто пише позитивні відгуки про господиню Людмилу. Вона просто ЖАНДАРМ!!! Переночували одну ніч, були в такому шоці від "гостинності", що просто капець! НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!

 • Таня 11.07.2017

  Не знаю, хто пише про гостиприємність хозяйки, певно сама вона. Жінка неадекватна. Нас відпочивати приїхало 4 сімї з дітьми, ми зїхали на другий день. Жіночка ходить по будинку, все перевіряє, чи папір в туалеті не кидають в унітаз, взуття на вулиці залишати. Дітям гратися тільки там де вона скаже. Діти лягли спати, а вона стукає ходить. Останньою каплею стало, те що не дозволила набрати нам воду в басейн для дітей і влаштувала скандал, прямо на території іде будівництво, шум , гам, робочі гудять пилами. Ми переночували ніч і зїхали .замовляли на тиждень. Їй треба лікуватися. Не рекомендую нікому, не їдьте бо буде зіпсована відпустка.

 • Родина Лопатко 16.09.2016

  Хотим поблагодарить хозяйку за гостеприимство, чистоту и порядок в доме! Очень красивый пейзаж, ухоженный двор, в котором мы играли во фрисби, смешная собака Кася, которая доставила много удовольствия нашему сыну:) Все понравилось, рекомендуем!! С ув. семья Лопатко. P.S. Если вас интересует более подробный отзыв и фотографии нашего отдыха в этом гостеприимном доме, вы можете найти нас здесь http://видео-фото.kiev.ua, мы с удовольствием ответим на ваши вопросы и покажем свои фотографии с отдыха, которые, к сожалению, здесь прикрепить нельзя!

 • волоцюга 05.09.2015

  Місцина непогана. Подвір'я велике (є де побігати дітям). Будинок теж більш менш може бути (правда в одному номері жостко штиняло лаком, хоча власниця переконувала, що то з минулого року ремонт...але чому за майже рік не вивітрився запах не зрозуміло). Дитячий майданчик більше для декорації...оскільки з'їхати з гірки, скажімо, не можливо...вона висохла і не ковзає. Дорослим до гірки чи коника ні ні....власниця з'їсть. Також буквально з порога вас ознайомлять з правилами перебування...найцікавіші з яких то не пісяти в душі (про що навіть написано на аркуші паперу), не кидати туалетний папір в унітаз, дітей до кухні ні ні. Не дай боже зайти до хати взутим. Загалом місцевість непогана, але власниця трохи специфічна.

 • ОЛЕГ 25.08.2015

  ЖАХ николи туди не идьте ....УЖАС

 • антон 11.07.2014

  нікому не раджу !!! хазяйка жах !!!! телевізпр без дозволу не включати в туалет підеш потім зразу біжить провіряти !! мало того щей свого пікінеса годує з тієї самої посуди що їдять відпочиваючі !!! місце хороше але наш відпочинок пішов на смарку !!! хазяйка дітей не любить вічно бурчала !!! відпочивали культурно без всякого.... щей потім сміття говорить заберайте !!! в холодильнику вонь одним словом чесно кажучи один жах !!!

 • Владимир 17.03.2012

  Отдыхали в марте. Место сказочное! Для людей решивших отойти от городской суеты – просто рай!!! Отдохнули телом и душой!!! Действительно прекрасные пейзажи, чистейший воздух, удивительная тишина делают отдых неповторимым! Гостеприимство хозяйки, уютнейший благоустроенный, со всеми удобствами дом… незабываемо! Хозяйка – прелесть: создаёт атмосферу, в которую хочется вернуться! А какая она прекрасная кулинарка!!! Спасибо, Людочка, большое!!! Счастья Вам и крепкого здоровья!!! Привет Пеппи!!!

 • Валентина 13.03.2012

  Відпочивали в березні. Затишний сучасний будинок з усіма зручностями, гірське повітря, прекрасні краєвиди. Надзвичайно ввічлива господиня. Дуже смачні страви, готує пані Людмила. Залишилась приємно вражена і задоволена відпочинком. Рекомендую всім не пожалкуєте. 13.03. 2012р.