Останні коментарі

 • Марина
  19.02.2018
  Очень хороший дом с порядочных хозяевами.Чисто уютно тепло( были в феврале 2018) рекомендую для спокойного отдыха
 • Тетяна
  19.02.2018
  Санаторій вже підрахував які ціни чекають відпочиваючих в наступному році. Якщо вам недоступні курорти Єгипту, Чорногорії та й Закарпаття, то доведеться обирати Мошногіря. Якщо б до тих принад , які є в санаторії, добавились екскурсійні програми, було б прекрасно. Серед відпочиваючих більшість тих, хто отримує соціальні путівки, мабуть тому немає охочих виїхати на екскурсію з санаторію. Якщо ви приїхали з шумного мегаполісу, ви відпочинете в лісовій тиші, а я охоче зіграю з вами партію в теніс. Так, що копіть грошенята та відправляйтесь в Мошногіря. До зустрічі на жовтневий відпочинок з тими, хто відривався на дискотеці: Василь з Звенигородки, Кін-Конг, Григорій з Черкас, Кактюша з Айсбурга, Лариса.
 • ТЕТЯНА
  16.02.2018
  ГАРНИЙ ВІДПОЧИНОК, ЛІКУВАННЯ! ЯКІ БУДУТЬ ЦІНИ НА НАСТУПНИЙ СЕЗОН?
 • інеса
  15.02.2018
  номер гарний, чиста постіль і рушники, гарний інтер'эр, в номері тепло. Смачний сніданок і недорого. Дуже дякую за обслуговування. Рекомендую.
 • Богдан
  12.02.2018
  Просто чудово відпочивати і оздоровлюватись. Рівень надання послуг найвищий.
 • Світлана
  12.02.2018
  Шановні дописувачі в мене одне питання, ви туди їдете дивитися на умови, чи лікуватися? Половини з вас,напевно не мають належних умов і харчування. Для чого ви пишете таку нісенітницю? Я провела там 21 день, і не почула поганого слова з боку персоналу. Нормальне відношення,.
 • Світлана
  12.02.2018
  А ціни на цей рік шокуючі. Від 530 до 630 гривень в місяць. В мене питання до керівництва, звідки ви взяли такі цифри? Я не їду дивитися на умови,а їду лікуватися. Але при таких розцінках,тепер незнаю хто поїде. Максимально допустима цифра, не більше 350 гривень.
 • Марлен
  12.02.2018
  Коттедж находится в очень красивом месте,с окна открываются красивейшие пейзажи,номера в принципе не плохие,удобные кровати,телевизор.Но на этом приятные моменты заканчиваются. Пани Евгения ,которая была с нами,произвела впечатление человека,которому нужно работать не в сфере обслуживания ,а в колонии строгого режима. Ни тебе улыбку,ни тебе доброе утро.Сложилось такое впечатление ,что мы приехали сюда отдыхать бесплатно. Насчёт завтраков это вообще отдельный разговор,одно жаренное яцура и кусочек огурчика-отличный завтрак ,если ты на диете,но не для мужчины,которому это на один зуб,а молочная каша!!!!!как можно ее готовить не уточнив у клиента????есть люди с непереносимость лактозы,на мое замечание пани Евгения сказала,что не обязана соглашать завтраки с нами!!!! Как так????????Люди!!!!!!!Вобщем половина отдыха была испорчена,настроение не было!!! Если ещё когда нибудь поедем в Славск ,то наш выбор в проживании точно не выпадет на Карпатскаю Казку!!!
 • Елена г.Кривой Рог
  11.02.2018
  Отдыхали в " Мрії в январе 2018г. Жили в домике с тремя комнатами стандарт. Все фото на сайте соответствуют действительности. Сразу нас впечатлил очень красивый и ухоженный дворик хозяев. В домике все супер! В комнатах тепло, вода холодная и горячая постоянно. Хозяева добрые и отзывчивые. Всем советую отдыхать в гостиничном дворе "Мрия". Мы отдыхали в Сходнице первый раз. Море впечатлений. Начиная от гостеприимства хозяев до красоты Сходницы.
 • Любов Шевченко м. Кам"янка
  11.02.2018
  Найкращий санаторій!!! Кілька років відпочивала у цьому чудовому місці і раджу всім завітати у той райський куточок. Не пожалкуєте!!! Всьому обслуговуючому персоналу бажаю здоров"я, успіхів, наснаги, фінансового благополуччя!!! ВИ - НАЙКРАЩІ!!!!!
 • Русалана
  09.02.2018
  Доброго дня! Мій тато після тяжк­ої операції на серці! По соц.страху його направили на реабіл­ітацію  в санаторій Україна! Як приїхали відразу побачили не­кваліфікованих лікар­ів, які нічого не зн­ають та навіть не ст­ерілізізують руки, а грязними руками лізуть у відкриті рани. Ми звернулися до соц.­страху, хотіли щоб нас перевели в інший санаторій, але голов­ний лікарь Марія Вас­илівна запевнила нас що буде слідкувати за медсестрами та лі­карями, сказала що надасть кращий номер для владання непороз­уміннь та нададуть батареї, адже там вза­галі не топлять, що нонсенс для реалізації, на вулиці -10. Але ми вирішили залиш­итися. Як тільки соц­.страх переказав кош­ти вони відразу завітали до його палати(саме в той момент, коли був відсутній та забрали батареї), ми вже не стали сперечатися. Сьогодні його попро­сили висилитися з кр­ащого номеру, на що він відмовився, запи­тав на яких підстава­х, пояснив що головн­ий лікар сама його сюди пересилила. Охор­онці тероризували йо­го під дверима, на що він не відкривав двері, потім вони викликали поліцію, лікар на­писав, що він не дотр­имується режиму, не приймає ліки та процедури (хоча тато все робить як кажуть, тому саме зараз без медичного догляду не обійтися) і його виписують зі санаторі­ю, хоча він повинен там бути 24 дня. Тату не можна нервувати взагалі, а вони з охороною та поліцією вибивають двері. Ми хвилюємося за його стан, адже пройшло де­кілька тижнів після операції на відкрито­му серці, йому ще ва­жко навіть ходити, не можна нервувати. Ми хочемо застерегти всіх від цього жахли­вого санаторію, щоб всі знали що державні кошти розкра­дає головний лікарь собі в карман, а дог­ляду за тяжко хворими немає ніякого. Головний лікар кидає слухавку коли ми те­лефонуємо до неї. Хіба це реабілітація для тяжких хворих які перенесли тяжку операцію? Просто жах, ніколи, прошу ніколи не їдьте туди!!! Побережіть своє здоров'я, адже там на Вас начхати!!! Медсестри на прохання простерілізувати руки, кидають всі стерильні бінти та медикаменти і відмовляються робити перев'язку! А головний лікар, замість того щоб наладити роботу в закладі, тільки чекає на кошти, та потім особисто тероризує пацієнтів. Жахливого не можна і уявити!
 • оля
  08.02.2018
  санаторій чудовий. Відпочивала там 4 рази і планую ще. Кого не влаштовує можуть не їхати там силою не тримають. Таких людей також зустрічала що з самого початку відпочинку все не подобалось але 24 дня якось бідолахи витримували... я розумію так-приїхала щось не підходить сумки в руки і поїхала.
 • Тетяна
  01.02.2018
  Затишне місце в якому забуваєш про все і просто насолоджуєшся життям. Чудове місце з неймовірною природою навкруги.
 • Вадим
  01.02.2018
  Вохохо, этот хостел подарил нам незабываемые впечатления, в самом плохом смысле. Постель пропахшая потом, которую не меняли месяца 3, повсюду грязная посуда и вещи каких-то людей, на кухне стоит кровать, чтобы продукты не провоняли холодильником приходилось обёртывать в 3 слоя кульков, полотенца, сменные простыни нам и не снились! Хозяин забрал деньги и исчез, голодный попугай в зале и рыбы вызывали чувство что мы забрались в чужой брошенный дом, а так как нам не дали ключ от комнаты пришлось подпирать её кроватью, парадная дверь не закрывалась. Нам сообщили что в хостеле только мы одни, но когда мы зашли в комнату...там сидело два мужика в трусах.. хотите острых ощущений - вам сюда)
 • Валерий Петрович
  31.01.2018
  Открыли для себя в 2015 году. Приезжаем на базу отдыха по нескольку раз в год. Чисто, уютно, вкусно кормят. Есть беседки, мангалы, стоянка. Все по-домашнему. Нам всегда рады. Рекомендую. Только телефон другой 0667743857. Спасибо персоналу.
 • Ирина
  29.01.2018
  Ресторан Отвратительный, были зимой 2018 года, приезжали из Киева, салфеток на столах нет, меню никто не приносит, цены не низкие, готовят не очень вкусно, в итоге самое поразительное-10% официанту обязаны заплатить, что вбито в наш чек. Мы ценим все -и душевность, и обслуживание, могли бы и закрыть на некоторые вещи глаза, но не за что было и зацепиться ...(((
 • Ярослав
  29.01.2018
  Відпочивали 26-28.01.2018 в першому будинку, номери так собі, у ванній всі полки як живі, селять в номер чотирьох, а посуд тільки на трьох, мікрохвильова працює через раз, персонал гавкає до тебе ніби він тобі гроші платить, залишились не задоволені. Не можу рекомендувати відпочинок в цьому місці!
 • марія
  23.01.2018
  Пані Тетяно,ви конкурентка? Напевно у вас так в ресторані грязно а ви берете і обливаєте гряззю інші заклади харчування!( Прекрасний ресторан,смачна кухня ,привітний персонал я раджу цей заклад усім )))!!!
 • Артем , Вiнниця
  23.01.2018
  лiкувались з 07.01 по 20.01 .Хочимо подякувати колективу лiкарнi за атмосферу, умови , вiдношення до пацiэнтiв. Особливе дякую головному лiкаревi та Галинi Василiвнi . Обов"язково приiдемо ще. Все ДУЖЕ сподобалось .
 • Анатолій
  21.01.2018
  Кожного року відмічаємо Різдво в Карпатах.Дуже приємно здивовані місцевим колоритом і традиціями.Велика подяка господарям за теплий прийом і гостинність. Добре що є ще такі місця і такі люди де можна відпочити.ХРИСТОС НАРОДИВСЯ