Батьківщина Санаторий

Львівська обл., м. Трускавець, вул. Городище 6  ⁄  м. Трускавец  ⁄  17
350 - 550 грн
 • Количество мест 500

Описание

Безпосередньо біля підніжжя мальовничих Карпатських гір розташувався санаторій «Батьківщина». Санаторій є лікувально-профілактичним закладом, що спеціалізуються на лікуванні захворювань органів травлення, проблем сечовивідної системи, а також порушення обміну речовин.Санаторій «Батьківщина» має сучасну лікувально-діагностичну базу, що дозволяє проводити клініко-біохімічні, рентгенологічні та ультразвукові дослідження, надавати послуги таких фахівців як стоматолог, проктолог, психотерапевт, отоларинголог.

Показать больше

Проживание

 • питание
 • вода (горячая, холодная)
 • телевидение
 • ежедневная уборка комнат
 • санузел

Развлечения

 • кафе/ресторан
 • басейн
 • сауна/баня
 • кинозал

Услуги

 • оздоровительный кабинет/ массаж
 • парикмахерская, косметолог

Комментарии

 • Любовь и Виктория 24.05.2018

  Мы находились на лечении в санатории с 16.04.2018 года. Перед поездкой в санаторий я была в ужасе , прочитав большое количество негативных отзывов и не знала что делать ехать или не ехать. На самом деле- санаторий не такой и плохой, мы очень благодарны доктору Лесив Виталию Ивановичу (очень внимательный знающий доктор), прекрасные массажи- Марьян Прокопив, хорошее отношение всего обслуживающего персонала. Питание в столовой нас устраивало. Хорошие девочки официанты. Я считаю, если у кого то завышены требования- рядом Риксос, Молдова. Спасибо, сан. "Батькивщина" очень хотим еще приехать

 • Оксана 14.05.2018

  Знаходився в санаторії з 14 квітня по 5 травня 2018 року. Санаторий звичайно не ах.. але відпочивати можна . Правду кажучи дуже скучно . Привітний персонал . Відпочинок вдався на славу . Годують нормально,вистачає,дають на вибір котлетку,чи рибку,гарнір теж можна вибрати,головне незапізнюватись,бо як видадуть на зал все то ненавибираєш. Процедур призначають мало,випрошуєш,або мажеш лікарю і трохи простіше.роблять процедури також недуже, але ситуацію виправляє пару гривень і душ чи масаж вже проводиться на совість.Постіль змінюють через 10 днів,матраси ортопедичні що приємно здивувало, прибирають через день,але якість приберання залежить від покоївки,або ваших зауважень!Вада по годинах - це недуже,бо якщо включають на 20-30 хв пізніше,то виключають точно по графіку!!! Ще одна ЗАПАРА це ключ один на двох,тобто домовлятися тре з сусідкою!Ще один плюс близько сан Молдова з її СПА і басейном.,а також зручно до бювету іти спочатку здавалось далеко і важкувато,а до кінця вже було близько і приємно прогулюватись! На бюветі міні концерти зірок у вигляді реклами дуже приємно піднімають настрій! Мій відпочинок пройшов розмірено і гарно і спокійно... Водичка справді лікує,і ви відчуєте це на собі! дякую за турботу та увагу лікуючому лікарю Світлані Георгіїні бажаю їй здоровя а санаторію процвітання .

 • Олег 20.04.2018

  Не санаторій, а корупційний притон, де за рахунок людей, які відпочивають за путівками , що їм за величезні кошти платників податків оплатила держава , і яких люто ненавидить адміністрація санаторію, відпочивають "ліві", "праві" та "примкнувшиє", оплачуючи хто скільки може і невідомо кому, тільки не в фонд санаторію. Відповідні органи мають терміново цим зайнятись, заодно вияснити, чому при виїзді із санаторію СИЛОМІЦЬ віднімають ОСОБИСТІ санаторні книжки (щоб "ліві" не засвітились)???????? Такої хамської поведінки і вседозволеності я не бачив у жодному санаторії України, просто жах, навіть бракує слів, щоб описати навіть їх частину. Одночасно хотілось би звернути увагу представників Нацполіції м. Трускавця на " в усмерть" п'яних медпрацівників, яких "саджають" і "виймають" з авто під санаторієм. Про яке лікування може йти мова???????????

 • Галка 17.03.2018

  Почему бассейн относится к развлечения? Люди должны пользоваться услугой с целью оздоровления....телевидения в номерах и близко нет...капец полный, а не санаторий

 • Максим 17.03.2018

  Заехал в санаторий - увидел не только внешний ужас, но и хамство персонала, в том числе админперсонала. В выходной день связаться с администратором не возможно - персонал не знает, кто отвечает за прием и поселение курортников, а также у него/нее нет телефона. Складывается впечатление, что вообще непонятно куда попал и, как с ненужными людьми разговаривают. В номерах жуть. На сайте пишут, что есть улучшенные и одноместные номера, в действительности как сообщили когда хотел доплатить, что это изоляторы, в которых живут больные. Два дня выходных - к врачу попасть нельзя, лечения нет, следовательно сколько дней вообще выпадает зря. Налогоплательщики оплачивают зарплату персоналу, и прочее, а что получают в замен? Холод, безразличие и хамство.... Зачем необходимы такие санатории, кому мы предоставляем зарплату???

 • Лідія 21.01.2018

  Скажу,що не так страшно як пишуть,я думала буде гірше...Селять по віку 30р-35р,50-55р,молодших на високі етажі 5 і 6,а найстаріших 2поверх. там іноді в коридорах 2 поверха і сечею чути як в лежачому ввідділенні лікарні!Молоді дуже мало! Годують нормально,вистачає,дають на вибір котлетку,чи рибку,гарнір теж можна вибрати,головне незапізнюватись,бо як видадуть на зал все то ненавибираєш. Процедур призначають мало,випрошуєш,або мажеш лікарю і трохи простіше.роблять процедури також недуже, але ситуацію виправляє пару гривень і душ чи масаж вже проводиться на совість.Постіль змінюють через 10 днів,матраси ортопедичні що приємно здивувало, прибирають через день,але якість приберання залежить від покоївки,або ваших зауважень!Вада по годинах - це недуже,бо якщо включають на 20-30 хв пізніше,то виключають точно по графіку!!! Ще одна ЗАПАРА це ключ один на двох,тобто домовлятися тре з сусідкою!Ще один плюс близько сан Молдова з її СПА і басейном.,а також зручно до бювету іти спочатку здавалось далеко і важкувато,а до кінця вже було близько і приємно прогулюватись! На бюветі міні концерти зірок у вигляді реклами дуже приємно піднімають настрій! Мій відпочинок пройшов розмірено і гарно і спокійно... Водичка справді лікує,і ви відчуєте це на собі!

 • Юрій 12.12.2017

  Санаторій це просто жах.Коли приїхав і (жалуешся) на не людські умови ,Відповідь - а що ви хотіли БЕЗКОШТОВНО.Я і люди такі як я платять налоги,за путівку держава(я та народ оплачує)15 тисяч гривень,в рік сотні мільйонів, куди вони діваються?Персонал хамоватий,до пацієнта відносяться як до бидла,лікування ніякого (за 21 день перебування мною в БАТЬКІВЩИНІ-тільки масаж 6 раз,і то назвати це масажем язик не повертається .ВСЕ) В кімнатах розруха куди дивляться ревізії та контролюючі органи.,їжа ....здохнути не дадуть,але мабуть після війни краще годували.Я учасник бойових дій ,до директора пішов ,відповідь- МЕНІ ПЛЮВАТИ НА ТВОЇ ЖАЛОБИ, в кімнатах холодно(в деяких поставили пластикові вікна але.....дуже плохо...неякісно старі дерев'яні на порядок кращі.Останній раз приїжджав в 2012 році за 5 років нічого не змінилося (тільки на гірше).Санаторій батьківщина це просто відмивання грошей(деребан).До якої пори будуть іздіватись над людьми.Сюди посилають людей які проливали кров за батьківщину як на тортури.ГАНЬБА.

 • Светлана Б. 43 года 23.09.2017

  Когда мне дали путевку, первым делом начала искать отзывы и информацию. Честно говоря, начитавшись отзывов начала жалеть,что согласилась ехать, но, как оказалось ЗРЯ. Дорогие мои... Если вам дали бесплатную путевку, то пожалуйста, НЕ ЖАЛУЙТЕСЬ. Да, минусов хватает,если их искать. Вполне нормальные условия. Уборка комнат через день (у горничных такой график, за каждой сменой закреплена часть комнат), Питание, я бы сказала, как для нонешнего времени очень даже хорошее: рыба, мясо, запеканки, сыр-масло 2 раза в день, выбор гарниров (рис, овсянка, гречка, макарошки, картошка пюре, жареная, плов с мясом) первых блюд (2-3 вида) ежедневно яблоки,на ночь кефир с булочкой. Лично я не голодала (даже не всегда доедала всё. Лично я осталась очень довольна, и если повезет с путевкой, то с огромным удовольствием поеду туда с радостью, да хоть каждый год. Друзья, не ищите себе проблем. Если хотите отдыхать с комфортом, пожалуйста, в Трускавце огромный выбор санаториев, здравниц, отелей и даже просто съемных квартир, платите и выбирайте по своему вкусу. Удачи всем и хорошего настроения. Сантехнику конечно неплохо бы поменять, НО, для бюджетного санатория очень даже неплохо.

 • кира 28.07.2017

  А вы заметили, что фото комнат не размещают? Я ИХ ВИДЕЛА! Армагеддон! Жах! Больше всего впечатлил полированый письменный стол в комнате и на нем 2 граненых стакана, а вместо графина- стекляная бутылка из под сока. Ванна- лет 100 ей (сидячая), а лейка душа соединена со смесителем пластмассовым шлангом. Стирку повесите на веревку, которую сами купите и привяжете к перилам балкона. А перила эти кусками отваливаются. Хотите телевизор в комнату- доплатите по 100 гр. в день! Вода по часам. Плитка на полу покрашена коричневой краской. А унитаз! Туда вылили остатки этой краски. А смывать нужно миской. Перечень мебели: 2 кровати, 2 тумбочки, стол( полированный),1стул, кладовка с плечиками для одежды. Люди, это не то, за что платят деньги.

 • Олександр 29.05.2017

  Санаторій "совдепія" ))) Все сподобалося!

 • Богдан 52р 12.05.2017

  "Сімя" відправила на курорт 82р дідуся із аденомою простати та хронічною затримкою сечі!!!? Зрозуміло, що відпочинок був безплатний, по іншому його лікували би дома. Цікаво ,якого результату від лікування мінеральною водою очікували "любимі" внучки,чи можливо дідусь і не хотів їхати, та його просто відправили,щоб відпочити. У Європі за таке треба платити, та коли людині в Україні погано то і в Європі думаю буде важко

 • Богдан 52р 10.05.2017

  Коментар"Внучці" Олександрі! Я інв11гр ВВВ 52р відпочиваю у сан "Батьківщина"із 1992р, бачу постійні переміни у санаторії ,але не можу зрозуміти ,чому "родичі", "діти"."любимі внуки" відправляють на "лікування" 90 літнього дідуся із хронічною затримкою сечі,ГХ. та інш.захвор .коли йому краще лежати вдомаДумаю ,що дідусь іншої думки ,ніж внучка та дякує за чуйне ставлення до нього. Як треба ненавидіти свою родину,"Дідуся",свою державу і людей, серед яких ти живеш, щоби так дякувати за труд працівникам сан."Батьківщина"(особливо коли ти там не була!!!). Дуже дякую всім працівникам сан"Батьківщина" за їх важкий труд. чуйність та доброзичливість та не звертати увагу на хамство та недолугість

 • Александра 12.04.2017

  Дедушка заехал на отдых 7 апреля, 9 апреля у него началось обострение аденомы на фоне воды, поставили катетер, а 12 апреля сказали собирайтесь и едьте домой и стали фактически выгонять на улицу 82-летнего человека. С катерером он должен был сутки с тремя пересадками добираться домой. Или они его госпитализируют в местную больницу, которая по словам главврача "не очень". Без денег никто даже разговаривать не хочет, медсестра сказала, собирайте чемоданы и на выход. Это что за отношение к пожилому человеку??? Это такое оздоровление? О какой Европе мы говорим, если к старикам отношение хуже, чем к собакам? После разбирательств по телефону, дали машину и сопровождающую медсестру, чтобы отвезти дедушку на вокзал за билетом. А потом он еще 6 часов сидел и ждал поезда на вокзале, т.к. в этом горе-санатории оставаться больше не хотел ни минуты. Спасибо Вашему "санаторию", главврачу и всему медперсоналу за самый жуткий отдых нашего дедушки УЧАСТНИКА БОЕВЫХ ДЕЙСТВИЙ, на минуточку. Хорошо, что у него есть семья, которая этого так не оставит!

 • Людмила-Людмила 30.05.2016

  Разместите цена на 2016 год.Спасибо

 • ОЛЬГА 20.05.2016

  ВІДПОЧИВАЛА У САНАТОРІЇ І ОСЬ ТІЛЬКИ ПРИЇХАЛА ДОДОМУ, ВСЕ ДОБРЕ, З ХАРЧУВАННЯМ ТЕЖ УСЕ ДОБРЕ, ЛІКАРІ ПРИВІТНІ...... АЛЕ ВЕЛИКЕ ПРОХАННЯ ДО АДМІНІСТРАЦІЇ!!! БУДЬ ЛАСКА ЗАЙМІТЬСЯ ПІДБОРОМ ПЕРСОНАЛА (ПРИБИРАЛЬНИЦЬ)!!! У КІМНАТІ ТАКЕ ГРЯЗІЩЕ, ЩО ПРОСТО ЖАХ!!! В ПЕРШИЙ ДЕНЬ ПРИБИРАЛЬНИЦЯ ВКРАЛА ЧАШКУ, ПОТІМ ПРИНЕСЛА, БО Я ЇЙ ВИСКАЗАЛА І НАВІДЬ НЕ ВИБАЧИЛАСЬ ВОНА!!! Я ЖИЛА У 528 КІМНАТІ, ЗА 21 ДЕНЬ ВОНА ПРИБРАЛА ОДИН РАЗ І ТО, МИ ПОТІМ МИЛИ ПІДЛОГУ, ВИТИРАЛИ ПИЛ САМІ, А ВОНА ТІЛЬКИ ЧЕРЕЗ ДЕНЬ ВИНОСИЛА СМІТТЯ!!! МИ ПОСТІЙНО ПРОСИЛИ ПРИБИРАЛЬНИЦЮ ПОМИТИ ПІДЛОГУ НОРМАЛЬНО, НА ЩО ВОНА ВІДПОВІДАЛА НАМ: "ЯК ПЛАТЯТЬ ТАК І МИЮ! НЕ ПОДОБАЄТЬСЯ, ТО ЇДЬТЕ У ДРУГИЙ САНАТОРІЙ!!! ДЯКУЮ, ЯКЩО ЦЕ ПРОЧИТАЄ АДМІНІСТРАЦІЯ І ПРИЙМЕ ДО УВАГИ!!!

 • Бойко Олександра 10.04.2014

  Хочу висловити подяку санаторію "Батьківщина". що у м. Трускавець за чуйне та привітне ставлення до людей похилого віку. Тут я отримала кваліфіковану медичну допомогу, покращила свій стан здоровя. Щодо харчування в санаторії то воно тут досить хороше, дієтичне. Особливу вдячна лікуючому лікарю Габуді Оресту Івановичу за його професіоналізм! Загалом атмосфера в санаторії, спокійна, затишна а медперсонал ввічливий та відповідальний. При можливості приїду сюди ще не один раз!

 • Олександр,55 років 23.11.2013

  Знаходився в санаторії з 29жовтня по 21листопада 2013 року. Санаторій хороший, весь обслуговуючий персонал дуже приємний і ввічливий . Хочу всім подякувати за хороше ставлення до мене. Хотілось би ще приїхати до вас. Щиро вдячний завідуючому -Луців Ігорю Ігоровичу, лікуючому лікарю- Гаврилюк Світлані Тарасівні, та лікарю-Пришляк Мар"яні Олегівні за все хороше, що ви зробили для мене. А ще хочу висловити подяку медсестрам, всьому обслуговуючому персоналу санаторію. та банщиці-Наталії Святославівні.