About Skelelazinnia

Скелелазання — вид спорту, який полягає у вільному лазанні по природному (скелі) або штучному (скалодром) рельєфу. Це самостійний вид спорту, який вийшов з альпінізму й нерозривно пов'язаний з ним.

Різниця між альпінізмом і скелелазінням в тому, що в скелелазінні, як правило, є постійні (статичні) точки опори - гаки, які забетовані у скелю, а у альпізмі навпаки, всі точки страховки, як правило, є тимчасові (френди, закладки тощо), а також що альпінізм, на відміну від скелелазіння, дозволяє лазання з застосування спеціальних інструментів та додаткового спорядження.

Скелелазіння - непростий, але дуже захопливий вид спорту, що розвиває коор­динацію і пластику рухів, виховує волю й наполегливість, а також допомагає боротися зі стресом. Якщо ви рішучі й енергійні, ведете активний спосіб життя і полюбляєте екстрим, то скелелазіння — ваша стихія. В Україні цей вид спорту й активного відпочинку дуже популярний, тому у тих куточках країни, де немає або недостатньо природних умов для тренувань, вони створюються штучно. У Західному регіоні України є можливість тренуватися як на природних скеледромах, розташованих у живописній місцевості, так і на скелелазних тренажерах.