About Kinna prohulianka ta podorozh

Верхова їзда - один з найкращих способів розслабитися після важкого робочого тижня. Крім того, цей вид спорту також дуже корисний для людини. Він допомагає зберегти або підправити здоров'я: тренує серцево-судинну і дихальну системи, виробляючи правильний ритм, допомагає позбутися від аритмії, сприяє хорошій роботі всіх внутрішніх органів. На відміну від звичного фітнесу або плавання, верхова їзда тренує всі групи м'язів, повертає не тільки фізичне, а й психічне здоров'я, сприяє зниженню ваги, а також допомагає позбавитися від безсоння і депресії. Як результат - гармонійне спілкування з живою природою відновлює рівновагу і додає емоційних сил.
Про те, що верхова їзда допомагає навіть у відновлення хворих і поранених, було відомо з античних часів. Гіппократ стверджував, що поранені і хворі одужують швидше, якщо їздять верхи. Він же відзначав, що окрім загальнозміцнюючого ефекту спостерігається і психологічний ефект занять верховою їздою. Він радив їздити верхи меланхолікам, оскільки це звільняє людину від "темних думок" і викликає "думки веселі і ясні". При цьому старогрецький вчений надавав особливе значення "ритмічного і плавному руху" коня.

У верховій їзді практично немає обмежень за віком. Дітей можна відправляти займатися кінним спортом з 10-12 років, а якщо мова йде про поні-клуб, то й раніше. Дорослі можуть починати вчитися в будь-якому віці - якщо ви не збираєтеся ставати спортсменом - розрядником, то це не важливо. Ніякого особливого "спортивного складання" не потрібно, всі необхідні м'язи зміцніють в процесі занять. Основне навантаження буде припадати на різні групи м'язів ніг і спини.