About Kaitserfinh

 Кайтсерфінг (від англ. Kite - повітряний змій і surfing - серфінг, «катання на хвилі») або кайтинг - водний вид спорту, основою якого є рух по поверхні води під дією сили тяги, що розвивається дзвінком і керованим спортсменом повітряним змієм (кайтом).
Спорт стає популярнішим від року до року. У 2006 році кількість кайтсерферов у світі оцінювалася від 150 000 до 200 000 чоловік.
За рахунок нововведень в конструкції зміїв, поліпшення систем управління і розвитку шкіл інструкторів з кайтсерфінгу значно підвищилася безпека спорту.

Кайтсерфінг (kitesurfing) - катання з кайтом по воді. У силу зручності рестарту кайта з води у разі падіння і сформованих традицій у переважній більшості випадків використовують водні надувні балонні кайти. Пеонятіе "кайтсерфінг" щільно перетинається з поняттям "кайтбордінг", так як снарядом ковзання по воді практично завжди виступає дошка. Принаймні, я особисто ніколи не бачив, щоб каталися на чомусь іншому одним. А ось у зарубіжних кайтеров існує термін "kite skiing" стосовно до водних лиж (або навіть земних), але це вже скоріше данина історії. Кайтсерфінг по праву вважається найменш потенційно травмоопасним зі своїх братів-сестер, воно і зрозуміло - падіння на рідку воду (з спорті падіння при виконанні трюку нивают "прибираннями") по ідеї повинні бути м'якшими, ніж на сніг або того гірше - тверду поверхню, але кайтери люди настирливі, і у них часто виходить "не тим вдаритися об воду" дуже навіть запросто.
Вместе з тим кайтсерфінг - це дуже видовищний спорт. Подивіться, які натовпи глядачів збирає кайтсерфінг. Але в кайтсерфінзі найважливіше - це можливість мчати на повній швидкості, злітати в повітря, коли Ви цього захочете, і знаходиться там максимально довго. Все тут сполучено в одному пакеті. Цей кайтовий водний світ. Це як катання на дитячому поїзді в Дісней Ленді, з тією тільки різницею, що Ви міняєте атракціони на свій розсуд. Повітряний змій і кайтборд стають продовженням вашого тіла. Неначе хтось подарував вам пару ангельських крил, і сказав: "А зараз, лети", і ти полетів над морем і хвилями. Потенціал кайтсерфінга не обмежений і не тільки в техніці катання, запаморочливих трюках і кількості кайтових дисциплін!
Кайтсерфінг представляється чимось на зразок фундаментального, родоначального виду спорту. Він увібрав в себе суть стихій. Ви відчуваєте під собою всю потужність океану, ви знаєте - вона точно там, адже ви чіпаєте її своїми ногами. Інша стихія - це вітер, вона як любов: ви її не бачите, але відчуваєте. І ще політ, найбільша мрія людства. Кайтсерфінг сполучає в собі ці 3 стихії. У кайтсерфінга величезний потенціал. Ми тільки-тільки починаємо розрізняти його на горизонті. Що ми можемо сказати про кайтсерфінг, крім того, що він повністю нас поглинув? Відчуття польоту на дуже могутньому повітряному змієві, само по собі, захоплює, але якщо ви в той же самий час ще і ковзати по хвилях на кайтборді, то відчуття просто невимовно.