Last Reviews

 • Сергей
  2018-03-22
  Заказывал полет на шаре. Сертификат оперативно доставили. С погодой повезло и мы полетели. Все понравилось. Лидеры!
 • Лера
  2018-03-19
  Отель просто замечательный! Порадовал атмосферой. Очень уютно, приветливые люди. Завтрак вообще отдельная тема, поесть можно на весь день))))) Обязательно приеду еще. Если собираетесь во Львов, то только сюда !!!
 • Алла
  2018-03-19
  написала електронну адресу, але відповіді, чому в 2 рази підвищили ціну, я так і не отримала
 • Галка
  2018-03-17
  Почему бассейн относится к развлечения? Люди должны пользоваться услугой с целью оздоровления....телевидения в номерах и близко нет...капец полный, а не санаторий
 • Максим
  2018-03-17
  Заехал в санаторий - увидел не только внешний ужас, но и хамство персонала, в том числе админперсонала. В выходной день связаться с администратором не возможно - персонал не знает, кто отвечает за прием и поселение курортников, а также у него/нее нет телефона. Складывается впечатление, что вообще непонятно куда попал и, как с ненужными людьми разговаривают. В номерах жуть. На сайте пишут, что есть улучшенные и одноместные номера, в действительности как сообщили когда хотел доплатить, что это изоляторы, в которых живут больные. Два дня выходных - к врачу попасть нельзя, лечения нет, следовательно сколько дней вообще выпадает зря. Налогоплательщики оплачивают зарплату персоналу, и прочее, а что получают в замен? Холод, безразличие и хамство.... Зачем необходимы такие санатории, кому мы предоставляем зарплату???
 • Алла
  2018-03-13
  Відпочивали влітку 2017 року. Нам сподобалося. Планували приїхати і в цьому році. Але, вибачте, яка аргументація підняти ціни в 2 рази: у минулому було 345, телефонувала сьогодні - 645. Піднімаються ціни скрізь, але не на 100 %? Чим це можна пояснити.
 • Оксана
  2018-03-05
  Була два рази задоволена супер)))
 • Denys Shelashskyi
  2018-03-02
  Ждем всех желающих пройти обучение дайвингу в нашем дайв центре.
 • Оксана
  2018-02-27
  Дуже сподобалось в санаторії їздили 2 роки підряд. Персонал вічливий. Та нажаль безкоштовних путівок уже мабуть нема. А купити нема хмоги так як виховую 3 діток сама. Але дуже сильно сумуємо за Вами і надіюсь коли небуть я до Вас попаду
 • Олександр, м.Львів
  2018-02-26
  Дуже-дуже у Вас сподобалося! Шановні господарі та обслуговуючий персонал готелю «Стиль» (м.Жовква, вул. Гасина 5)! Хочемо висловити Вам свою подяку за прекрасний прийом! Ми, вирішивши відвідати міжнародній турнір із настільного тенісу, що проходив в лютому 2018 року у Жовкві, ворали саме Ваш готель. І на всі 100% задоволені своїм вибором! У вас дуже комфортно і зручно! Ми обрали стандартний 2-х місний номер. Знаєте, по його облаштуванню (ремонт, меблі, санвузол, телевізор, кондиціонер, світло, опалення) а також по тому, що ми побачили в коридорах на «рецепції», в ресторані та на подвір’ї, ми зробили висновок, що «зірковість» Вашого готелю явно вища від 3-х зірок! Правда, ввечері деякий час замість гарячої води йшла вода кімнатної температури. Але це для нас не було «критичним». Просимо не сприймати це як «ложку дьогтю»! Все у Вас гарно виглядає (і функціонує!)! І такий привітний персонал! Дякуємо Вам від щирого серця! Наступного року завітаємо до Вас знову! З повагою Олександр, Лідія м.Львів.
 • Аня
  2018-02-26
  Відпочивали в садибі "Олеся"на зимових святах.Все дуже сподобалось,атмосфера чудова,в будинку дуже тепло +2камінні зали,де можна спокійно провести час.Олеся дуже смачно готує,їжа різноманітна,+дають додаткові порції,голодним залишитись нереально.Ми їздили на екскурсії з Федіром Володимировичом,було дуже цікаво.В загальному враження залишились позитивні,дякуємо господарам Віктору і Олесі за чудовий відпочинок обов'язково приїдемо ще.
 • Людмила
  2018-02-25
  дууууже дорого. Заплатила за номер 400 грн за добу - постіль пропалена сигаретами, рушник мабуть замість пемзи для пят, такий жорсткий. Фена в номері нема. За таку ціну розраховувала на більший комфорт.
 • Марина
  2018-02-21
  Жахливе місце - ведмідь у клітці, він реве, проситьтя на волю, діти від того плачуть, не рекомендую.
 • Любомира
  2018-02-20
  Санаторій жахливий.Речі можно взяти та поїхати,але хто поверне гроші та компенсує зіпсований відпочинок?
 • Анна
  2018-02-20
  Гостиница реально неплохая, для клиентов предусмотрены все комфортные условия. Советую селится там всем, хорошим людям. Но не советую никому идти туда на роботу: во-первых зарплата мизерная, во-вторых хозяйка гостиницы жадная, глупая истеричка, которая в плохом настроении может довести человека до слез. Бывают дни, когда в гостинице мало клиентов и кто же в этом виноват? Естественно персонал, в первую очередь администратор. Когда кто-то из работников допускает ошибку на него выливается огромная порция дерьма в виде матов и оскорблений и все это не то, что на повышенном тоне, а путем крика и мерзкого визга. Я не хочу сказать, что начальник должен не обращать внимания на оплошности подчиненного и не делать ему замечаний, это нужно делать, но совершенно не в такой форме. Подчиненные ее боятся, но совершенно не могут ее уважать. На счет ее глупости и истеричности можно писать еще очень много. Есть еще жадность, которая выражается в вечном нытье по поводу того, что нечем платить зарплату работникам, аргументируя это низкой заселенностью за месяц и "вообще здесь нечего делать" - то есть у вас тут мало обязанностей, а зарплата здесь и так слишком большая. Вообщем не советую никому гробить свою психику там, найдите лучше другую работу с человеческим отношением со стороны начальства. Плохое отношение еще можно некоторое время терпеть если вы получаете достойные деньги, а так оно того не стоит. Но те, кто хочет там поселится не пожалеют, ведб уровень гостиницы довольно хороший, как для провинциального городка.
 • Марина
  2018-02-19
  Очень хороший дом с порядочных хозяевами.Чисто уютно тепло( были в феврале 2018) рекомендую для спокойного отдыха
 • Тетяна
  2018-02-19
  Санаторій вже підрахував які ціни чекають відпочиваючих в наступному році. Якщо вам недоступні курорти Єгипту, Чорногорії та й Закарпаття, то доведеться обирати Мошногіря. Якщо б до тих принад , які є в санаторії, добавились екскурсійні програми, було б прекрасно. Серед відпочиваючих більшість тих, хто отримує соціальні путівки, мабуть тому немає охочих виїхати на екскурсію з санаторію. Якщо ви приїхали з шумного мегаполісу, ви відпочинете в лісовій тиші, а я охоче зіграю з вами партію в теніс. Так, що копіть грошенята та відправляйтесь в Мошногіря. До зустрічі на жовтневий відпочинок з тими, хто відривався на дискотеці: Василь з Звенигородки, Кін-Конг, Григорій з Черкас, Кактюша з Айсбурга, Лариса.
 • ТЕТЯНА
  2018-02-16
  ГАРНИЙ ВІДПОЧИНОК, ЛІКУВАННЯ! ЯКІ БУДУТЬ ЦІНИ НА НАСТУПНИЙ СЕЗОН?
 • інеса
  2018-02-15
  номер гарний, чиста постіль і рушники, гарний інтер'эр, в номері тепло. Смачний сніданок і недорого. Дуже дякую за обслуговування. Рекомендую.
 • Богдан
  2018-02-12
  Просто чудово відпочивати і оздоровлюватись. Рівень надання послуг найвищий.