Трускавець

Батьківщина

Санаторій

 • 350 грн

  мінімальна

 • 550 грн

  максимальна

Батьківщина Трускавець
Батьківщина фото-0
Батьківщина фото-1

Безпосередньо біля підніжжя мальовничих Карпатських гір розташувався санаторій «Батьківщина». Санаторій є лікувально-профілактичним закладом, що спеціалізуються на лікуванні захворювань органів травлення, проблем сечовивідної системи, а також порушення обміну речовин.Санаторій «Батьківщина» має сучасну лікувально-діагностичну базу, що дозволяє проводити клініко-біохімічні, рентгенологічні та ультразвукові дослідження, надавати послуги таких фахівців як стоматолог, проктолог, психотерапевт, отоларинголог.

Проживання в Батьківщина, Трускавець

Кількість місць
500
 • Проживання
  • харчування
  • вода (гаряча, холодна)
  • телебачення
  • щоденне прибирання кімнат
  • санвузол
 • Розваги
  • кафе/ресторан
  • басейн
  • сауна/баня
  • кінозал
 • Послуги
  • оздоровчий кабінет/масаж
  • перукарня, косметолог
 • Адреса

  Львівська обл., м. Трускавець, вул. Городище 6

 • Контактна інформація

  Телефон: 0324754074
  Телефон: 0324751476

Санаторій Батьківщина відгуки, коментарі

 • Юрій
  12.12.2017
  Санаторій це просто жах.Коли приїхав і (жалуешся) на не людські умови ,Відповідь - а що ви хотіли БЕЗКОШТОВНО.Я і люди такі як я платять налоги,за путівку держава(я та народ оплачує)15 тисяч гривень,в рік сотні мільйонів, куди вони діваються?Персонал хамоватий,до пацієнта відносяться як до бидла,лікування ніякого (за 21 день перебування мною в БАТЬКІВЩИНІ-тільки масаж 6 раз,і то назвати це масажем язик не повертається .ВСЕ) В кімнатах розруха куди дивляться ревізії та контролюючі органи.,їжа ....здохнути не дадуть,але мабуть після війни краще годували.Я учасник бойових дій ,до директора пішов ,відповідь- МЕНІ ПЛЮВАТИ НА ТВОЇ ЖАЛОБИ, в кімнатах холодно(в деяких поставили пластикові вікна але.....дуже плохо...неякісно старі дерев'яні на порядок кращі.Останній раз приїжджав в 2012 році за 5 років нічого не змінилося (тільки на гірше).Санаторій батьківщина це просто відмивання грошей(деребан).До якої пори будуть іздіватись над людьми.Сюди посилають людей які проливали кров за батьківщину як на тортури.ГАНЬБА.
 • Светлана Б. 43 года
  23.09.2017
  Когда мне дали путевку, первым делом начала искать отзывы и информацию. Честно говоря, начитавшись отзывов начала жалеть,что согласилась ехать, но, как оказалось ЗРЯ. Дорогие мои... Если вам дали бесплатную путевку, то пожалуйста, НЕ ЖАЛУЙТЕСЬ. Да, минусов хватает,если их искать. Вполне нормальные условия. Уборка комнат через день (у горничных такой график, за каждой сменой закреплена часть комнат), Питание, я бы сказала, как для нонешнего времени очень даже хорошее: рыба, мясо, запеканки, сыр-масло 2 раза в день, выбор гарниров (рис, овсянка, гречка, макарошки, картошка пюре, жареная, плов с мясом) первых блюд (2-3 вида) ежедневно яблоки,на ночь кефир с булочкой. Лично я не голодала (даже не всегда доедала всё. Лично я осталась очень довольна, и если повезет с путевкой, то с огромным удовольствием поеду туда с радостью, да хоть каждый год. Друзья, не ищите себе проблем. Если хотите отдыхать с комфортом, пожалуйста, в Трускавце огромный выбор санаториев, здравниц, отелей и даже просто съемных квартир, платите и выбирайте по своему вкусу. Удачи всем и хорошего настроения. Сантехнику конечно неплохо бы поменять, НО, для бюджетного санатория очень даже неплохо.
 • кира
  28.07.2017
  А вы заметили, что фото комнат не размещают? Я ИХ ВИДЕЛА! Армагеддон! Жах! Больше всего впечатлил полированый письменный стол в комнате и на нем 2 граненых стакана, а вместо графина- стекляная бутылка из под сока. Ванна- лет 100 ей (сидячая), а лейка душа соединена со смесителем пластмассовым шлангом. Стирку повесите на веревку, которую сами купите и привяжете к перилам балкона. А перила эти кусками отваливаются. Хотите телевизор в комнату- доплатите по 100 гр. в день! Вода по часам. Плитка на полу покрашена коричневой краской. А унитаз! Туда вылили остатки этой краски. А смывать нужно миской. Перечень мебели: 2 кровати, 2 тумбочки, стол( полированный),1стул, кладовка с плечиками для одежды. Люди, это не то, за что платят деньги.
 • Олександр
  29.05.2017
  Санаторій "совдепія" ))) Все сподобалося!
 • Богдан 52р
  12.05.2017
  "Сімя" відправила на курорт 82р дідуся із аденомою простати та хронічною затримкою сечі!!!? Зрозуміло, що відпочинок був безплатний, по іншому його лікували би дома. Цікаво ,якого результату від лікування мінеральною водою очікували "любимі" внучки,чи можливо дідусь і не хотів їхати, та його просто відправили,щоб відпочити. У Європі за таке треба платити, та коли людині в Україні погано то і в Європі думаю буде важко
 • Богдан 52р
  10.05.2017
  Коментар"Внучці" Олександрі! Я інв11гр ВВВ 52р відпочиваю у сан "Батьківщина"із 1992р, бачу постійні переміни у санаторії ,але не можу зрозуміти ,чому "родичі", "діти"."любимі внуки" відправляють на "лікування" 90 літнього дідуся із хронічною затримкою сечі,ГХ. та інш.захвор .коли йому краще лежати вдомаДумаю ,що дідусь іншої думки ,ніж внучка та дякує за чуйне ставлення до нього. Як треба ненавидіти свою родину,"Дідуся",свою державу і людей, серед яких ти живеш, щоби так дякувати за труд працівникам сан."Батьківщина"(особливо коли ти там не була!!!). Дуже дякую всім працівникам сан"Батьківщина" за їх важкий труд. чуйність та доброзичливість та не звертати увагу на хамство та недолугість
 • Александра
  12.04.2017
  Дедушка заехал на отдых 7 апреля, 9 апреля у него началось обострение аденомы на фоне воды, поставили катетер, а 12 апреля сказали собирайтесь и едьте домой и стали фактически выгонять на улицу 82-летнего человека. С катерером он должен был сутки с тремя пересадками добираться домой. Или они его госпитализируют в местную больницу, которая по словам главврача "не очень". Без денег никто даже разговаривать не хочет, медсестра сказала, собирайте чемоданы и на выход. Это что за отношение к пожилому человеку??? Это такое оздоровление? О какой Европе мы говорим, если к старикам отношение хуже, чем к собакам? После разбирательств по телефону, дали машину и сопровождающую медсестру, чтобы отвезти дедушку на вокзал за билетом. А потом он еще 6 часов сидел и ждал поезда на вокзале, т.к. в этом горе-санатории оставаться больше не хотел ни минуты. Спасибо Вашему "санаторию", главврачу и всему медперсоналу за самый жуткий отдых нашего дедушки УЧАСТНИКА БОЕВЫХ ДЕЙСТВИЙ, на минуточку. Хорошо, что у него есть семья, которая этого так не оставит!
 • Людмила-Людмила
  30.05.2016
  Разместите цена на 2016 год.Спасибо
 • ОЛЬГА
  20.05.2016
  ВІДПОЧИВАЛА У САНАТОРІЇ І ОСЬ ТІЛЬКИ ПРИЇХАЛА ДОДОМУ, ВСЕ ДОБРЕ, З ХАРЧУВАННЯМ ТЕЖ УСЕ ДОБРЕ, ЛІКАРІ ПРИВІТНІ...... АЛЕ ВЕЛИКЕ ПРОХАННЯ ДО АДМІНІСТРАЦІЇ!!! БУДЬ ЛАСКА ЗАЙМІТЬСЯ ПІДБОРОМ ПЕРСОНАЛА (ПРИБИРАЛЬНИЦЬ)!!! У КІМНАТІ ТАКЕ ГРЯЗІЩЕ, ЩО ПРОСТО ЖАХ!!! В ПЕРШИЙ ДЕНЬ ПРИБИРАЛЬНИЦЯ ВКРАЛА ЧАШКУ, ПОТІМ ПРИНЕСЛА, БО Я ЇЙ ВИСКАЗАЛА І НАВІДЬ НЕ ВИБАЧИЛАСЬ ВОНА!!! Я ЖИЛА У 528 КІМНАТІ, ЗА 21 ДЕНЬ ВОНА ПРИБРАЛА ОДИН РАЗ І ТО, МИ ПОТІМ МИЛИ ПІДЛОГУ, ВИТИРАЛИ ПИЛ САМІ, А ВОНА ТІЛЬКИ ЧЕРЕЗ ДЕНЬ ВИНОСИЛА СМІТТЯ!!! МИ ПОСТІЙНО ПРОСИЛИ ПРИБИРАЛЬНИЦЮ ПОМИТИ ПІДЛОГУ НОРМАЛЬНО, НА ЩО ВОНА ВІДПОВІДАЛА НАМ: "ЯК ПЛАТЯТЬ ТАК І МИЮ! НЕ ПОДОБАЄТЬСЯ, ТО ЇДЬТЕ У ДРУГИЙ САНАТОРІЙ!!! ДЯКУЮ, ЯКЩО ЦЕ ПРОЧИТАЄ АДМІНІСТРАЦІЯ І ПРИЙМЕ ДО УВАГИ!!!
 • Бойко Олександра
  10.04.2014
  Хочу висловити подяку санаторію "Батьківщина". що у м. Трускавець за чуйне та привітне ставлення до людей похилого віку. Тут я отримала кваліфіковану медичну допомогу, покращила свій стан здоровя. Щодо харчування в санаторії то воно тут досить хороше, дієтичне. Особливу вдячна лікуючому лікарю Габуді Оресту Івановичу за його професіоналізм! Загалом атмосфера в санаторії, спокійна, затишна а медперсонал ввічливий та відповідальний. При можливості приїду сюди ще не один раз!
 • Олександр,55 років
  23.11.2013
  Знаходився в санаторії з 29жовтня по 21листопада 2013 року. Санаторій хороший, весь обслуговуючий персонал дуже приємний і ввічливий . Хочу всім подякувати за хороше ставлення до мене. Хотілось би ще приїхати до вас. Щиро вдячний завідуючому -Луців Ігорю Ігоровичу, лікуючому лікарю- Гаврилюк Світлані Тарасівні, та лікарю-Пришляк Мар"яні Олегівні за все хороше, що ви зробили для мене. А ще хочу висловити подяку медсестрам, всьому обслуговуючому персоналу санаторію. та банщиці-Наталії Святославівні.

Проживання в регіоні

Разом з тим можна відвідати

 • Гірськолижний курорт Славське

  Гірськолижний курорт Славське

  Славське - відомий курорт, куди прагнуть за емоціями і комфортабельним відпочинком не тільки українці. Це центр гірськолижного спорту, туризму і відпочинку, розташований у мальовничій долині річок...

 • Національний природний парк "Сколівські бескиди"

  Національний природний парк "Сколівські бескиди"

  Сколе - районний центр у Львівській області, розташоване на території Східних Карпат в долині р.. Опір. Сколе є одним з основних центрів специфічного етнографічного району України - Бойківщини. У...

 • Свіржський замок

  Свіржський замок

  Розташований у мальовничій місцевості на березі річки Свірж, цей замок завжди привертав романтиків. Свіржський замок до сих пір залишається одним з найкрасивіших в Україні. Свіржський замок...